34 ZE 604 restorasyonuna başladım arkadaşlar

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
kul_emre
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: kanarya

Cvp: 34 ZE 604 restorasyonuna başladım arkadaşlar

Mesaj #31 gönderen kul_emre » Pzt Nis 18, 2011 8:35 pm

arkadaşlar dediğiniz gibi manevi değeri yoksa uğraşma demişsiniz ama manevi değiri var vosu alırken aldığım abime söz verdim hurdaya atmayacağımı birde zamanım var acelem yok yavaş yavaş yapacağım şaseyi kumlatacam kupanın oturduğu yer şasede çürük geriye kalan yerler sağlam diye düşünüyorum artık bakacaz bakalım kumlama sonucu ne çıkacak ortaya

gunebakan
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: böcükmobil

Mesaj #32 gönderen gunebakan » Pzt Nis 18, 2011 8:47 pm

kolay gelsin,fotoğrafları ilk gördüğümde yaşama sevincim kalmadı :) gerçekten işiniz çok zor ama azimle ve iman gücüyle olmayacak iş yok :) umarım güzelce yaparsınız, herhalde yer sizin ve vaktiniz var,bu çok büyük avantaj.fotoğrafları ve çekebilirseniz vidyoları bizimle paylaşırsanız seviniriz.
Kullanıcı avatarı
yunusbatmaz
Vosdost
Vosvosumun adı: SEVİMSİZ

Mesaj #33 gönderen yunusbatmaz » Pzt Nis 18, 2011 8:59 pm

kardeşim senin iş benden de zormuş Allah kolaylık versin...Umarım oksijen kaynağını vurunca pul pul dökülmez kanser olmuş sacınız..Temiz saca ulaşmadan kaynak yaparsanız randıman vermez..Durum pek iç açıcı değil ama özverili uzun bir çalışma sonucu %100 bir şekilde olmasada %70 lik ana kısım toparlanabilir..olmayan yerlere de artık fiber çekersiniz..Şimdiden kolay gelsin zor ve çakıllı yollar sizi bekliyor..
ResimResim
kul_emre
Vosdost

Mesaj #34 gönderen kul_emre » Pzt Nis 18, 2011 9:01 pm

gunebakan yazdı:kolay gelsin,fotoğrafları ilk gördüğümde yaşama sevincim kalmadı :) gerçekten işiniz çok zor ama azimle ve iman gücüyle olmayacak iş yok :) umarım güzelce yaparsınız, herhalde yer sizin ve vaktiniz var,bu çok büyük avantaj.fotoğrafları ve çekebilirseniz vidyoları bizimle paylaşırsanız seviniriz.

yerim müsait sıkıntım yok yer manasında takım desem oda var şantiyede olmanın avantajları:D
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #35 gönderen orko » Sal Nis 19, 2011 8:01 am

keşke herkesin böyle müsait bir yeri zamanı ve merakı olsa...
stresss...
kul_emre
Vosdost

Mesaj #36 gönderen kul_emre » Sal Nis 19, 2011 2:27 pm

orko yazdı:keşke herkesin böyle müsait bir yeri zamanı ve merakı olsa...

keşke keşke herkes yeri ve zamanı olsada kendi vosvosu kendi yapabilse
Kullanıcı avatarı
Lovevosbik
Vosdost
Vosvosumun adı: Tosun

Mesaj #37 gönderen Lovevosbik » Prş Nis 21, 2011 9:01 pm

Öncelikle sizi tebrik etmek için yazmak istedim.Gerçekten yılmadan,büyük bir özveriyle hurdaya ayrılmak üzere olan bir vosvosa tekrar hayat vermek için uğraşmanız beni çok duygulandırdı ve mutlu etti.Sizi takdir ettiğimi bilmenizi isterim.Allah kolaylık,sağlık ve bol para versin inşallah...Çıktığında yeni fotoğraflarını da görmek için sabırsızlanıyorum...
Kullanıcı avatarı
suleymankurtali
Vosdost

Mesaj #38 gönderen suleymankurtali » Prş Nis 21, 2011 9:28 pm

Selam arkadaşım kolay gelsin ve önce şaseden başla bina yapar gibi önce temel !!
Resim
Kullanıcı avatarı
hsynprlk
Vosdost
Vosvosumun adı: ZÜHTÜ

Mesaj #39 gönderen hsynprlk » Prş Nis 21, 2011 10:09 pm

bu araba neden bole olmus cok merak ettım yahu denızın dibinden mi çıkartıldı acabada bu hale gelmiş.

Manevi değeri var diyorsun ama kupayı sokup atacaksın kupa söküldükten sonrada bi şasenin maneviyat teşkil edeceğini düşünmüyorum.

Yanlış anlama sadece bu benim özeleştirim..

Tabi zaman senin sabır senin para senin bize düşen ancak sana kolay gelsin demektir... :ok:
kul_emre
Vosdost

Mesaj #40 gönderen kul_emre » Cum Nis 22, 2011 11:29 am

Lovevosbik yazdı:Öncelikle sizi tebrik etmek için yazmak istedim.Gerçekten yılmadan,büyük bir özveriyle hurdaya ayrılmak üzere olan bir vosvosa tekrar hayat vermek için uğraşmanız beni çok duygulandırdı ve mutlu etti.Sizi takdir ettiğimi bilmenizi isterim.Allah kolaylık,sağlık ve bol para versin inşallah...Çıktığında yeni fotoğraflarını da görmek için sabırsızlanıyorum...

teşekkür ederim

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir