Eksperler hakkında bir kaç soru

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
61 HERBIE
Vosdost
Vosvosumun adı: Herbie

Eksperler hakkında bir kaç soru

Mesaj #1 gönderen 61 HERBIE » Sal Nis 26, 2011 1:58 pm

Geçen hafta pazar günü arkadasım ehliyetsiz halde kaza yaptı arabayı o kullanıyordu bende yanındaydım ben ehliyetimi verdim tutanakta ben gözüküyorum polisler raporu tuttular sorun yok araba kaskoluydu exper gitmiş ordaki kameraları incelemiş benim sağ taraftan indiğim arkadasında soldan indiği gözüküyor ve kaskodan para alamıycaklarını söylediler peki eksperin böyle bir yetkisi varmı araştırma gibi?

Hayat boş,vosla coş:)
61sonu Vw pre(Herbie)
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: Eksperler hakkında bir kaç soru

Mesaj #2 gönderen gürhan » Sal Nis 26, 2011 10:39 pm

geçenlerde bir radyo programında dinledim...karşılıklı tutanaklar yazılmaya başladıktan sonra..yani trafik aradan çekildikten sonra, kaza raporları artmış...dolayısıyla yapılan araştırmalarda üç kağıt durumlarıda tavan yapmış...sırf bu dalavereli işler için, işyerleri kurulmuş...bu yüzden tüm sigorta şirketleri birbirlerine destek oluyor ve araştırma yapıyorlarmış...o yüzden olayı adalete intikal ettirmediklerine dua edin derim.
Kullanıcı avatarı
canrsln
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: MÜZEYYEN

Mesaj #3 gönderen canrsln » Prş Oca 19, 2012 10:57 pm

ben hukukçuyum ve araştırmıştım eksperlerin artık işi bu hale geldi polis tutanağı kaldırıldığından beri
vosvosserdar
Vosdost

Mesaj #4 gönderen vosvosserdar » Cmt Şub 04, 2012 10:33 am

gürhan a katılıyorum eger görüntülü kanıt varsa bence his ses etmeyin.sonra keşke dersiniz.

eksper olayı araştırmak için bir dilekçe ile mobese kayıtlarına ulaşır.eger özel şirket izin verirse de şirket kameralarını da inceler.delil diye de kabul eilir.
vosvosta her türlü yardıma hazırım.msn ve telefonla ulaşabilirsiniz.

ResimResim

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir