Bu vosvos aşkı kafayı yedirecek :D

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: Bu vosvos aşkı kafayı yedirecek :D

Mesaj #11 gönderen gürhan » Pzt Eyl 05, 2011 7:17 pm

Allah kolaylık versin alp...t1 in fotoğraflarını paylaşmayı düşünüyormusun...şöyle iç dış...

34alp15
Vosdost
Vosvosumun adı: Herbie

Mesaj #12 gönderen 34alp15 » Pzt Eyl 05, 2011 7:28 pm

gürhan yazdı:Allah kolaylık versin alp...t1 in fotoğraflarını paylaşmayı düşünüyormusun...şöyle iç dış...

tabiki gürhan abi en kısa zamanda paylaşırım şuan bilgisayarda imageshck yok en kısa zamanda paylaşıcam :D
Resim
semih can inanır
Vosdost
Vosvosumun adı: sakine

Mesaj #13 gönderen semih can inanır » Sal Eyl 06, 2011 12:11 am

34alp15 yazdı:
semih can inanır yazdı:yalnız bir yerlerde bir yanlışlık olmalı, çünkü benim bildiğim hebmuller 1948-1953 yılları arasında üretilmiş.

bu konuda bilgim olmadıgı için aklıma adamın anlattıgına göre hebmüller geldi semih bey ama başka nasıl olabilir ki ? bursa kesmesi olabilirmi ? :nee: :bayrak:

bilmem ki, olabilir tabi ama forumlardan takip ettiğim kadarıyla türkiyede hiç orjinal hebmuller yok diyorlar. belki de vardır (umarım öyledir de gözlerimiz şenlenir biraz :) ) size tarif eden beyefendi model yılını yanlış söylemiştir.. hep beraber görelim bakalım neymiş
[img=left]http://img405.imageshack.us/img405/1584/img0987b.jpg[/img]
1968 VW-1500
[email protected]
34alp15
Vosdost
Vosvosumun adı: Herbie

Mesaj #14 gönderen 34alp15 » Sal Eyl 06, 2011 10:57 am

semih can inanır yazdı:
34alp15 yazdı:
semih can inanır yazdı:yalnız bir yerlerde bir yanlışlık olmalı, çünkü benim bildiğim hebmuller 1948-1953 yılları arasında üretilmiş.

bu konuda bilgim olmadıgı için aklıma adamın anlattıgına göre hebmüller geldi semih bey ama başka nasıl olabilir ki ? bursa kesmesi olabilirmi ? :nee: :bayrak:

bilmem ki, olabilir tabi ama forumlardan takip ettiğim kadarıyla türkiyede hiç orjinal hebmuller yok diyorlar. belki de vardır (umarım öyledir de gözlerimiz şenlenir biraz :) ) size tarif eden beyefendi model yılını yanlış söylemiştir.. hep beraber görelim bakalım neymiş

bende çok merak ediyorum hayırlısı olsun :)
Resim
mahoni38
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Mesaj #15 gönderen mahoni38 » Cum Eyl 09, 2011 11:05 am

Herşeyin fazlası zarar sen ver t1 i bana. Ben ona gözkulak olurum. :D
Kısmetli olmak güzel. ama fırsatları yakalamak için finansmanı kenarda tutmak gerek. sahsen ben o kadar sanslı olmasan da cok güzel bi bus kaçırmıstım cok uygun fiyata finansmanım hazır olmadığı için. aynı benimde basıma sizin dediğiniz şekilde gelmişti. adam geldi aracs enin mi vs derken bi bus var falan dedi yürüdü gitti muhabbet. Kıymetini bilmeyince hurda sanıyorsun bugları malesef. ama demişler ya altının değerini sen kuyumcuya sor diye.
Başımın belası Vosbusum.
[thumbnail]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1389.snc4/164113_1711657743868_1010866183_31893363_539618_n.jpg[/thumbnail]

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir