34 RMG 59

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ysncfc
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TİGER

34 RMG 59

Mesaj #1 gönderen ysncfc » Prş Eki 06, 2011 9:30 pm

Mrb herkese bilginiz gibi aracım 34 RMG 59 artık kaportaya girmeye hazır kim bilir belki bu mesajı okuduğunuz kaportada boyası kazınmış oluyordur evet bu zaman kadar garajında köşesinde bekliyordu hiç güneş yüzü görmedi sesler duyuyor ama cevap veremiyor diğerleri gezer gelirdi ama oğlum kenar oturur bekliyor bir gün bu garajdan sesizce çıkıp yeni yüzümle geri gelcem ve bu yollarda tekrar gezcem doya doya şimdilik ben yokum bilin bu cumartesi eğer bir sorun çıkmazsa 08/10/11 tarihinde saat 05:30 gibi yola çıkıp toplanmak üzere sanayii gitcem bu zaman kadar forumda bilgi paylaştım, bilgi edindim ve şimdi uygulamaya geldi bir süre forumdan uzak kalıcam ama döndüğümde yeni yüzümüzle burda olucaz oğlumla yapılacak basit gibi geliyordu baştan ama gün geçtikce ve zamn ilerledikce anlıyorum herşyi şuan odamda bir dünya parça var ama eski parçalarda var onları satmayı düşünüyorum
=vites takımı shiftirli VW logolu
=far 2 ad.
=sağ, sol yerli tipi aynalar krom ve lastikleri duruyor etrafında
=tampon lastikleri ön ve arka
=cam açma kolları sağ, sol yerli tip
şuan bunlar satmayı düşündüğüm ama en önemlisi bu aracı toplama aşaması ister inanın ister inanmayın bunu kız arkadaşım şahit cengiz abiden taban saçları iç ve dış maşpiyerleri çamurlukları alıp aksaraydan, mercan yokuşu, karaköy, taksim, kabataş, topkapıya kadar sırtımda taşıyıp avcılara eve öyle gelirdim çünkü parça araştırması yaptığım için sırtımda taşıdım bunları terlerdim yorulurdum ama şimdi buna değer diyorum amaç yok neden çünkü yapınca kimse bana ödül yada şöhret vermeyecek ama bana asıl büyük ödül yaşama zevki vercek yani aracımı toplama ve gezme ve VosvosTürk ve dost grup etkinliklerine katılma zevki verecek

bu yazı biraz acele oldu çünkü içimde o kadar heycan ve endişe varki parmaklarım ve beyni ne yazcağını bulamıyor
not bu yazıda amacım parça satmak değil sadece nekadar heycanlı olduğumu anlatmaya çalıştım eğer saygısızlık veya yanlışım olduysa şimdiden özür diliyorum tüm VosvosTürk ailesinden

saygılarımla
yasin çifci (YSNCFC TIGER 34 RMG 59)
[thumbnail]http://b1110.hizliresim.com/11/10/6/14738.png[/thumbnail]
En son ysncfc tarafından Prş Eki 06, 2011 9:37 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Resim
bu yolların ihtiyar delikanlılarıyız ama ruhumuz ve sürücüleri genç.

BU KAPLAN KADAR YIRTICI VE KIRICI OLABİLİRİM
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: 34 RMG 59

Mesaj #2 gönderen gürhan » Prş Eki 06, 2011 10:18 pm

hayırlı olsun bakalım yasin...Allah kolaylık versin...restorasyon işin bitmeden parça satma , ne olur ne olmaz.
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #3 gönderen orko » Cum Eki 07, 2011 7:50 am

serüven devam ederken bu günleri kayıt altına almayı unutma. zaman geçtikçe bakıp geçmişi anarsın. hatıraların içindeki en güzel yere koyarsın sonradan. kolay gelsin.
stresss...
Kullanıcı avatarı
efemm006
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: VosbiCan

Mesaj #4 gönderen efemm006 » Cum Eki 07, 2011 10:36 am

Allah kolaylık versin bu tempon daim olsun..Keyif alıyosan yaşıyosan eziyetede katlanacaksın aga :)
Erdi Hasırcı
VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #5 gönderen VOGEN » Cum Eki 07, 2011 9:05 pm

şimdiden kolay gesin yasin
MİTHAT AYDIN
ysncfc
Vosdost

Mesaj #6 gönderen ysncfc » Cmt Eki 08, 2011 6:21 pm

evet gece saat 04:00 kalktım ve üzerimi giyindim sonra taban saçları, iç maşpiyerleri, dış maşpiyerleri koydum sonra babamla benzin istasyona gitip 20 tl 5 lt'lk benzini alıp önce kendi karnımı sonra oğlumun karnını dorup babam arkama oturtup yola çıktık (çamurlukları taktım ama farları takmadım ve araçta stoplar çalışıyor yani gece yolu gözlerime ve bilgime güvenerek gidiyorum) en sağdan ve sürekli arkamı kontrol ederek sanayi gittik ve polise hiç takılmadık sonra iste resimdeki gibi ustamın gelmesini bekledim ve babamla oğlumu resimlerini çektim ( cep telefonuyla çekildi özür) sonra babam gitti işe ama öğlen gelcek bende ustayı oğlumla bekliyoruz ama etraftan biraz tepki alınca soğudum kara bulutlar üsteme gelir gibi oldu bu araca işçilik 5000.00 tl ister kim olsa ben bu kadar beklemiyorum dedim hemen eve gitmek istedim ama sonra ustam geldi beni kaportacıya götürdü oğlumda geldi usta sağ sola altına üstüne baktık ve önce 3300.00 komple fiyat verdi( boya dahil) şaşırdık ustamla hemen tamam başla ama ama sonra kaportacı çağırdı beni ya özür dilerim dedi ben sadece iç maşpiyerleri gördüm taban saçları görmedim fiyat değişti kaporta 3000.00 boya 1500.00 olur dedi bende tamam hemen başla dedim sonra döşemeci geldi komple koltuk, tavan, taban 800.00 fiyat verdi vamcıda geldi işçilik 400.00 verdi ama elektrikçi bulamadım daha ona pazartesi bakacaz şimdilik bu kadar ve bu arada aradığım aynayı buldum ve aldım dostlar fiyat tma düşündüğüm gibi çıktı ama kafamda ve yazdıklarımı bir kısmı olucak bir kısmı olmuyacak yani aracım 1,5 ay sonra kaportadan çıkacak süre uzun biliyorum ama kupa ayrıcak torsiyonlara full bakım yapıalcak yanş aracım a'dan z'ye bull yapılacak şimdilik bu kadar
tabi biraz classic biraz tunning ve modiye olcak ama en güzeli onla gezmek :gazla:
https://picasaweb.google.com/1076028658 ... directlink
Resim

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #7 gönderen gürhan » Cmt Eki 08, 2011 7:03 pm

yasin aklında bulunsun, ustan sen görmeden hiç bir şeye başlamasın...yani kazınacak ise kazınmış halini gör, diğer adım ondan sonra başlasın.
bir sonraki adıma geçilmeden önceki adımın bitmiş halini görüp ikna ol.
herşeyin yolunda gitmesini dilerim...mutlaka sıkıntılar çıkacaktır, sabırlı olacaksın.
bu güne kadar kaportaya giripte problemsiz, mutlu bir şekilde götüreni görmedim.
Allah yardımcın olsun, kolay gelsin.
Ayaz_241
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

Mesaj #8 gönderen Ayaz_241 » Sal Eki 11, 2011 11:32 am

Hayırlı olsun icine sinsin inşallah
Kullanıcı avatarı
efemm006
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: VosbiCan

Mesaj #9 gönderen efemm006 » Sal Eki 11, 2011 1:25 pm

Aman dikkat Gürhan abiye kulak ver ustana güven ama hiç güvenmiyo gibide tüm detayları incele gerekirse eksik olduğu noktayı söyle.Evladiyelik olsun başın ağrımasın.
Erdi Hasırcı
ysncfc
Vosdost

Mesaj #10 gönderen ysncfc » Sal Eki 11, 2011 7:41 pm

pazartesi sabah kaporamı verdim ve aracı söküp başlandı bende döşemeciyi çağırmaya gittip oda bir saat sonra gelir dedi kaportacı biraz kızdı bende hemen döşemeyi söktüp arka koltuğu halıyı sadece ön koltuk ve tavan döşemesi kaldı telimin şarjı fazla yoktu birde yağmur çok yağıyor ve ben gece işten çalıştığım için eve gitceğim için fazla durmadım ama iki kara resim çektim başlandığına dahil aslında kafamda modifiye çok vardı ama bunları yapmıyorum hem maddi hemde aracın bakışlar değişir diye vazgeçtim
https://picasaweb.google.com/107602865872453241962/10Ekim2011?authuser=0&feat=directlink
Resim

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir