Antakya Mudurnu Döner,Jingle Klip

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ddogru
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Antakya Mudurnu Döner,Jingle Klip

Mesaj #1 gönderen ddogru » Prş Eki 13, 2011 11:44 am

[bbvideo=720,480]http://vimeo.com/30441490[/bbvideo]

Antakya'da müzik çalısmalarına devam eden Knock Out'un Mudurnu Döner'e yapmıs oldugu parçaya cekılen klip.Klibin cekım ve montajı bana ait.
Epey eglencelı,ayrıca 130 cm doner yapılısı var videoda,bir göz atın derim :ok: Ayrıca Turkiye üzerindeki en iyi döner oldugunu iddia edıyorum,bir gezi falan yapılabılır vosdostlarla.

Hatta ilerleyen zamanlarda vosvoscular olarak boyle bir sarkı bile yaptırabılırız :)

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: Antakya Mudurnu Döner,Jingle Klip

Mesaj #2 gönderen gürhan » Prş Eki 13, 2011 1:10 pm

haydaaaa...tamda ne yesem diye düşünüyordum...paket servisi varda, buraya istesem ayıp olur herhalde. :)
ddogru
Vosdost

Cvp: Antakya Mudurnu Döner,Jingle Klip

Mesaj #3 gönderen ddogru » Pzt Eki 17, 2011 2:54 pm

hahahaha :D abi valla Adana'ya 5 tane şoklatıp getırdım uzak kalmamak için,3 günde tukettım ama :) Getirseler her şehire mukemmel olur :D

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir