Dün gece sirenlerle basıldım:)

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
big1303
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: Leylâ

Dün gece sirenlerle basıldım:)

Mesaj #1 gönderen big1303 » Prş Oca 05, 2012 1:32 pm

Dün gece istanbul-maltepe'de sevdiğim bir dostumu evinin sokağında beklerken bir polis ekibi yanıma yanaştı ve beni gözetlemeye koyuldu.Sonra kafamı uzatıp camı açtım,kimliğimi rica etti verdim :) ama kimliğimle ilgilenen pek olmadı nedense:) neyse sonra şöför kısmındaki polis bey,vosvosumu merak edip soru sormaya başladı.Çok güzel kaç model vb şeyler:) ben de anlatmaya başladım özelliklerini ve en son otomatik vites olduğunu söyleyince bir den şöyle bir tepki verdi: Hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii canımmmmmmmmmmmmmmmmm :) içine binip bakmassam ölürüm diyerek arabadan indi ve vosvosun koltuğuna oturdu :kehkeh: sonra arkadaşım geldi aşağı o da ne olduğunu anlamaya çalışırken tebessüm etmeye başladı:) biraz daha muhabbet edip konuştuktan sonra biz hayırlı görevler onlar da hayırlı geceler dedikten sonra onlar yoluna biz de yolumuza devam ettik :) enteresan bir durum işte :)

Kullanıcı avatarı
subutay2006
Vosdost
Vosvosumun adı: PORTAKAL

Cvp: Dün gece sirenlerle basıldım:)

Mesaj #2 gönderen subutay2006 » Prş Oca 05, 2012 3:20 pm

süpeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrr
It's not a car, ıt's a VW

1973 1303 PORTAKAL
Murat KOCABAŞ
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #3 gönderen gürhan » Prş Oca 05, 2012 3:35 pm

genelde polis maceraları eğlencelidir vosvoscuların... :)
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #4 gönderen vosbik » Cum Oca 06, 2012 4:47 pm

slm.benzer bir olayı bende yaşamıştım.bir sabah işe giderken arkamdan bir polis otosu geliyordu.geç kaldığım için biraz hızlı gidiyordum sanırım.ışıklarda yan yana geldik.camı açıp işaret etti polis.bende camı açtım.eyvah dedim şimdi bir şeyler olacak.konuşmaya başlayınca rahatladım.eğer müsaitsem vosvosu incelemek istediklerini söylediler.sağa çektim.içine motoruna vb baktılar.rampa çıkarken güzel gittiğini motorunun orjinal olup olmadığını sordular.orjinal olduğunu söyledim.teşekkür edip gittiler. :)
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
islambol
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Afet

Mesaj #5 gönderen islambol » Cum Oca 06, 2012 4:56 pm

:)

ben de gece 04:00'te istanbuldan bozcaadaya doğru hareket etmek için, vos'umu hazırlıyodum, polis devriyesi geldi.
naaptığımı sordu o saatte. ben de "yola çıkacağımı" ve kontrol ettiğimi söyledim. vos'u iyice süzdü ve dediği şu oldu ;
"suyunu kontrol etmeyi unutma" :) :kehkeh:
dedim vos'um hava soğutmalı..
o zaman da kendi aralarında tartışmaya başladılar,olur du olmaz dı die :)

gece gece gülmüştüm:)
Kullanıcı avatarı
big1303
Vosdost
Vosvosumun adı: Leylâ

Mesaj #6 gönderen big1303 » Çrş Oca 11, 2012 6:00 pm

Demek ki benzer olayları bir çoğumuz yaşıyormuş:) O değil de en güzeli karşı tarafın vermiş olduğu tepkiler sanırım:D
vosvosserdar
Vosdost

Mesaj #7 gönderen vosvosserdar » Sal Oca 17, 2012 9:46 pm

her insan vosvosları seviyor.2 yaşındaki çocuk dahi ne anlıyorsa beğeniyor.emniyet teşkilatı mensupları da vosvosları sever.bi zamanlar vosvoslarımız devriye arabasıydı.

ayrıca polis ile bu tip iyi hikayelerinizin olmasına sevindim çünkü polis denilince malesef daima kötü şeyler akla geliyor.
vosvosta her türlü yardıma hazırım.msn ve telefonla ulaşabilirsiniz.

ResimResim

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir