Küçükçekmece Civarında Kiralık Kırmızı Vosvos ?

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
SAki
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +

Küçükçekmece Civarında Kiralık Kırmızı Vosvos ?

Mesaj #1 gönderen SAki » Cum Oca 06, 2012 4:32 am

Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle bende sizin gibi bir vosvos tutkunuyum ki bu güzelliğin sevdiklerimizle aramızda özel anlamları var.
Hemen konuya geçiyorum eğer yanlış yerde açmışsam şimdiden özür dilerim.
Bir sevdiğimi mutlu etmek için Küçükçekmece/Sefaköy'de bir sokakda kırmızı bir vosvosun bir kaç gün park halinde durması gerekiyor.
Aile, Akraba, Arkadaş, Eş, Dost, Tanıdık uzun süredir araştırmama rağmen yakınımda bana yardım elini uzatabilecek kırmızı bir vosvos sahibi bulamadım.
Yolda gördümlerimin peşine koşucam artık o derece kötüyüm. (:
Gel gelelim en sonunda kiralamaya karar verdim. İnternetten araştırdım. Klasik araç adı altında yüzlerce liraya kiralıyorlar. Bu durum beni aşırı üzdü.
Şimdi bana bu konuda yardım edebilecek yada uygun bir fiyata kiralayabilecek veya farklı bir yöntem bilmiyorum. İğilik sever bir arkadaşa kardeşe ihtiyacım var.
Durum benim için ÇOK önemlidir. Aracı kendiniz getirin park edin kendiniz alın yada ben sizden alayım size teslim edeyim hiç farketmez. Siz nasıl isterseniz.

Allah aşkına biri bana Küçükçekmece civarındayım kırmızı vosvosum var desin :(

Şimdiden Teşükkerler...

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir