Kiminin hayali kimisi için Hurda WW

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Oktaykarateke
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Kiminin hayali kimisi için Hurda WW

Mesaj #1 gönderen Oktaykarateke » Cmt Mar 24, 2012 3:47 am

Yaklaşık 17 yaşımdan beri staj ve yazları çalışıp kazandıgım paraları sırf güzel bir woswos toparlayabilmek için biriktiriyorum.
İstediğim harika bi woswos alıp yakıtını içerisine koyup gezmek değil. Benim istediğim woswosunu ihmal etmiş bir kullanıcının elinden alıp o aracı özene bezene her bir noktasına elimin değmesini istiyorum.
Ben toparlayayım Bana Özel Olsun. Woswos a olan tutkum okadar buyukki aracım olursa diye içerisinde çalacagım sarkıları cd haline getirdim.
Ama ben izmirde yaşıyorum Babam yaklaşık 40 senedir 3. sanayi sitesinde İyi bir kaporta ustası eskiden 74 model bombeli cam vW1303 Big i varmış ve bu araçtan bulursak alıcaz fakat bulamıyorum bir türlü.
Artık rüyalarıma girmeye basladı :sopa:

İstediğim VosVosTurk stesinde İzmirden bir satıcı yorum yaparsa ve aracını tanıtırsa cok sevınırımç

BENDE BİR VOSVOS VE ŞENLİKLERE KATILMAK İSTİYORUM ....

Kullanıcı avatarı
efemm006
Vosdost
Vosvosumun adı: VosbiCan

Cvp: Kiminin hayali kimisi için Hurda WW

Mesaj #2 gönderen efemm006 » Cmt Mar 24, 2012 9:17 pm

Şanslısın baban kaporta ustası ve kendi arabasıyla uğraşacak.Fazla oynanacak bişey aramasan daha iyi olur.Toplu ama restorasyonu hak eden bir vos bulman lazım.Kolay gelsin şimdiden.
Erdi Hasırcı
izustun
Vosdost
Vosvosumun adı: Semoş

Cvp: Kiminin hayali kimisi için Hurda WW

Mesaj #3 gönderen izustun » Çrş Mar 28, 2012 7:41 pm

Bulursun bulursun.ne güzel bir bakımsız vos daha tüm güzelliğiyle tekrar yollara dönecek.arasan çok var.sırf benim oturduğum yerde bile ciddi restorasyona ihtiyacı olan çok ciddi 2 tane 1303 var.izmir'de büyük şehir bulmaman için bir sebep yok.babanla çok keyifli bir şekilde çok güzel bir vos toplarsınız umarım.şimdiden kolay gelsin
Resim

(o\_!_/o)

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir