wv nasıl bir aractır ?

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
antilop_skul
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

wv nasıl bir aractır ?

Mesaj #1 gönderen antilop_skul » Pzr Nis 01, 2012 9:43 am

merhaba arkadaslar siteye yeni uye oldum kullanmayı pek ogrenemedım ınsallah duzgun yere acmısımdır konuyu .

ben mehmet istanbul tarabya dan 19 yasındayım ehliyetimin belgelleri cıktı ama hala gidip alamadım yarı çalısıyorum yarı ogrenciyim amcamın ben cok ufakken hep tospaları vardı birni satar birni alırdı o gunden beri tutkuluyum bu tospalara pek biilgim yok hakkında ben 3-4 .000 tl ye birtane tospa alsam bana ne sorunlar cıkartır masrafı neler olur alınırmı yoksa gidip bi sahın almak dahamı mantıklı ( mevcut arac surucusuyum kendime ayrı istiyorum ) suan motosiklet kullanıyorum 15 krs benzin tukeetiyor tabiki bununda masrafları var bu vosvos bana gelirmi yoksa gelmezmi merak ettim yedek parça sorun sıkıntı konusunda bana bilgi verebilirmisniz simdiden teşekkürler ..

Kullanıcı avatarı
mericdurna
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Abbas

Cvp: wv nasıl bir aractır ?

Mesaj #2 gönderen mericdurna » Pzr Nis 01, 2012 10:01 am

3-4000 e alacagin vosvos tabi ki isteklerde bulunur senden. Benim 6e aldigim vos 1500 tl masraf cikartti aldigimdan beri. Kullandikca da masraf cikartip yaptirman gerekecektir. Ayrica sehir icinde 30 kurus civari yakar eger lpg'li olursa. Benzinde 50 kurus civari. Motorundan cok daha fazla yani. Ama cok zevklidir kullanmasi. Yeterli butcen varsa hemen al derim baska bisey demem :)
Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz :)
antilop_skul
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

Mesaj #3 gönderen antilop_skul » Pzr Nis 01, 2012 10:06 am

klasık olması benı ayrı tesvık edıyor ama masraf olarak cok olacaksa bınememekten veya altında kalmaktan korkuyorum ne yazıkkı nıe bunların yenılernı uretmıolarkı 0 olarak krediyle alsak =)
serdarbuğan
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: çilek

Mesaj #4 gönderen serdarbuğan » Pzr Nis 01, 2012 11:06 am

yeni modeller var ama onlarda fiyat olarak kasar :) 3-4 binlik vos illaki bazı sıkıntılar çıkarabilir kaldıki daha yüksek meblağlara alınanlar bile zaman içinde masraf çıkartabiliyor eğer alacaksan en azından kaportası düzgün bir vos al kaporta işi hem zahmetli hemde masraflı bir iştir yakıt konusuna gelince o konuda bilinenin aksine çok da cimri değillerdir bu devirde benzinde kullanmak pek akıl karı değil ama ben hafta sonları kullanırım fazla yol yapmıyorum dersen lpg taktırmayabilirsin ve en önemlisi iyi bir usta bulmak gerek öyle her önüne gelene elletmemelisin vosunu ve son olarak ta eğer geçici bir heves ise hiç bulaşma git bir şahin al bin derim.artık senin için hayırlısı neyse o olsun :)
Resim
izustun
Vosdost
Vosvosumun adı: Semoş

Mesaj #5 gönderen izustun » Pzr Nis 01, 2012 11:16 am

serdarbugran'a katiliyorum merakin hevesin yoksa hic bulasma.oyle sadece binmekle olmaz.elin hep vosvosun ustunde olacak,ilgi gostereceksin ona,masraflari olacak illaki...
bakimli bir vos kolay kolay ariza cikarmaz hatta bence sahin'den falan cok daha az sorun cikartir.ama 4000tl'ye falan dedigim gibi vos bulman imkansiz bunuda soyleyeyim.
yakitta hic cimri degil ayrica insanlar tam tersini saniyor nedense.sahin'e binmek istemiyorsan sana bir onerim var butceni 5500 civarina cikartirsan golf mk1 dizel bak.
ben boyle az yakan pek araba gormedim,biz vosvosa kardes olarak aldik yakitta acaip.
Resim

(o\_!_/o)
Kullanıcı avatarı
efemm006
Vosdost
Vosvosumun adı: VosbiCan

Mesaj #6 gönderen efemm006 » Pzt Nis 02, 2012 9:36 am

Vosun varsa ve pimpirikliysen harcıyosun kaçarı yok.Ben aldığımdan bu yana sürekli bişeyler aldım harcadım uğraştım.şusan 3500-4000 arasındayım.
Erdi Hasırcı
Kullanıcı avatarı
big1303
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: Leylâ

Mesaj #7 gönderen big1303 » Pzt Nis 02, 2012 11:35 am

Vosvosla şahin yanyana gelmez kardeşim,eğer getirebiliyorsan bu da vosvos'a olan bakış açını gösterir. Sen araba mı almak istiyorsun yoksa vosvos mu, bence ilk önce bunun kararını vermelisin. Bu arada hoşgeldin.

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir