Kıbrıstan 1963 Vosvos Restorasyon.

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
BeetLe_Murat
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: hörbi

Kıbrıstan 1963 Vosvos Restorasyon.

Mesaj #1 gönderen BeetLe_Murat » Cum May 04, 2012 9:06 pm

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
ben kıbrısta murat kılasik araba meraklısıyım.bacanagımla birlikte ufak bir garaj yaptık kendimize ve orda boşvakitlerimizi arabalarımızla ve motorlarımızla degerlendiriyoruz elimizden geldigi içinde bir çok işi kendimiz yapıyoruz elimizde birkaçtane vos var onlardan bitanesini hayata geçirme çalışması.
En son BeetLe_Murat tarafından Cum May 04, 2012 9:40 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
BeetLe_Murat
Vosdost

Cvp: Kıbrıstan 1963 Vosvos Restorasyon.

Mesaj #2 gönderen BeetLe_Murat » Cum May 04, 2012 9:08 pm

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
subutay2006
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: PORTAKAL

Mesaj #3 gönderen subutay2006 » Cmt May 05, 2012 10:36 pm

Elinize sağlık çok güzel olmuş.
It's not a car, ıt's a VW

1973 1303 PORTAKAL
Murat KOCABAŞ
Kullanıcı avatarı
big1303
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: Leylâ

Mesaj #4 gönderen big1303 » Pzr May 06, 2012 8:56 am

Renk seçimi yerinde olmuş.Hayırlı olsun.
Kullanıcı avatarı
mericdurna
Vosdost
Vosvosumun adı: Abbas

Mesaj #5 gönderen mericdurna » Pzr May 06, 2012 8:58 am

çok güzel, ellerinize sağlık. imkanım olsa ben de yapmak isterdim
Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz :)
Kullanıcı avatarı
BeetLe_Murat
Vosdost

Mesaj #6 gönderen BeetLe_Murat » Pzr May 06, 2012 8:43 pm

herkese teşekür ederim.herkese nasib olur inşallah restorasyon yapmak
Kullanıcı avatarı
efemm006
Vosdost
Vosvosumun adı: VosbiCan

Mesaj #7 gönderen efemm006 » Pzt May 07, 2012 10:34 am

Çok güzel görünüyor.Parlak aksamlarınıda takınınca bakmaay doyum olmaz.Kolay gelsin
Erdi Hasırcı
Red_sea
Vosdost

Restorasyon kaça maal olur..

Mesaj #8 gönderen Red_sea » Cum Haz 08, 2012 3:59 pm

Herkese merhaba..Yeni üye oldum forum sayfanıza.2000-2500 TL aracı VOSVOS almak istiyorum ama aldıgımda A'dan Z'ye motor-kaporta-döşeme yenilemek istiyorum.Aşagı yukarı kaça maal olur? Parça bulma konusunda zorluk çekermiyim.Vosvos hakkında hiç bir bilgim yok.Daha önce çeşitli marka araçlarım oldu.Tabi hepsi 2000 model üstüydü.Bu araçların parçalarını bulmak zormu.Nerden çıktı bu vosvos sevgisi diceksiniz onuda int dolanırken bir video izledim ve vosvos sahibi olmaya karar verdim.Sizden yardımlarınızı + ve - yorumlarınızı bekliyorum.Şimdiden herkese tşk ederim..
Kullanıcı avatarı
mericdurna
Vosdost
Vosvosumun adı: Abbas

Mesaj #9 gönderen mericdurna » Cum Haz 08, 2012 5:25 pm

voslar hakkinda hic bir bilgi sahibi olmadan, ilk bi hevesle alip yaptirmaya kalkarsaniz bence bikar ve yarida kesersiniz. Bundan 3 ay kadar once aldim vosumu fakat hala pek bisey bildigim soylenemez. Parcaci, usta falan bulup bunlar arasinda cok gidip gelmek, yorucu olacaktir ve vos sevginiz daha bastan sonup gidecektir. Bi sure forumu okuyup bilgi edinseniz, 8-9 bine duzgun, toplu, sizi yolda birakmayip zevkle kullanabileceginiz bi vos alsaniz cok daha guzel olur. Hem voslari daha iyi tanirsiniz, hem keyfinize gore ufak ufak seyler yaptirarak guzelce kullanirsiniz :) daha sonra bastan bi vos toplamak niyetine girerseniz, bilgi ve tecrubenizle daha bi kolay olur ve cok daha fazla keyif alirsiniz bu isten. Tabi benim dusuncem bu :)
Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz :)
Red_sea
Vosdost

Mesaj #10 gönderen Red_sea » Cmt Haz 09, 2012 1:32 pm

mericdurna bilgin ve mesajımı cvpladıgın için tşk ederim.Şimdi farklı araçlarım oldu mesela bir tanesini söylim 1994 model 4x4 OPEL CALİBRA idi parça konusuna gelince türkiyede çok zor parça bulunması, devir daim borusu patladı servis 2 sene önce boruya :) 230 euro istemişti ALMANYADAN gelen bir abimiz vardı aynı boruyu 30 TL'ye bana döküm olarak yaptı ve taktım araca.Tanıdıgım parçacı ve bir çok tamirci tanıdıklarım var İST ve BURSADA..Ama vosvoslar hakkında hiç bir bilgiye sahip degilim 1 kere kullandım :) son zamanlarda bir arkadaşın çalışmasını izledim int 67 modeldi onların fiyatları çok uçuk zaten.Benim baktıklarım 77 üstü felan temiz buldum kaportada sorun yok bu aracın sahibi hergün aktif kullanıyor bu vosvosu ama ben sadelik sabit kalınarak jantları parlak aliminyum ofsetli şeklinde yapıcam,motora el atıcaz 0'dan yapıcam.İç döşemeler yine sadelik kadife olucak.Kapı kenarları,taban halısı,tavan döşeme derken .Yani araç restora olucak boyasına kadar.Örnek veriyorum.Vurdum önden çamurluk kaput far iptal oldu ben bunu nerden temin edebilirim.Fiyatları nedir uçukmu? Aslında bunu sormak istemiştim.Restore çalışmalarında parçaları kolay bulurmuyum?

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir