EBAY ile ilgili

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
teranova
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

EBAY ile ilgili

Mesaj #1 gönderen teranova » Pzr Haz 03, 2012 9:09 pm

Malum birçok yurt dışı kaynaklı motor veya aksamlarının satışını gercekleştiren sitelerden birisi de EBAY dır.2.nci el veya sıfır 2000cc civarında bulunan vos motorların ithalatı direkt yapılabiliyormu.evet ise buna ek vergiler ne ödeniyor.fatura tutarı üzerinden ek ne kadar maliyet olabilir...veya ithalatı yapan firmalarımız varsa bigilerini paylaşabilirseniz sevinirim...

Kullanıcı avatarı
canrsln
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: MÜZEYYEN

Cvp: EBAY ile ilgili

Mesaj #2 gönderen canrsln » Sal Tem 31, 2012 11:09 am

Merhaba yurtdışından parça getirtmeyle alakalı olarak bende defalarca yazdım ama kimseden ses çıkmadı sanırım burada onu deneyen hiç olmadı.yada foruma girmiyorlar.e-bay kullanıcı şifresi edinip şansını denemelisin.bizdeki sitelerin hiçbirinde yok o tur şeyler.yaparsan bize de bilgi ver.kendim yurt dışına çıkamıyorum maddi nedenlerden.çıkan tanıdıklarımı da ikna edemedim gidip bana parça toplamaya.iş kalıyor e bay şifresi olan bir arkadaş bulmaya.

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir