Merhaba kadim dostlar...

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Have_a_Cigar
Vosdost

Merhaba kadim dostlar...

Mesaj #1 gönderen Have_a_Cigar » Sal Haz 12, 2012 2:14 am

Çok uzun zamandır aranızda değildim. Benim dönemimden kimler kaldı acaba beni hatırlayanlar çıksın bakalım. :yıldız: :dolan: :bravo: :)

Resim
serdarbuğan
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: çilek

Cvp: Merhaba kadim dostlar...

Mesaj #2 gönderen serdarbuğan » Sal Haz 12, 2012 9:52 pm

ben yeni sayılırım ama ilk hoşgeldin benden olsun :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ilkeer
Vosdost
Kan Grubu: A Rh -
Vosvosumun adı: firuze

Mesaj #3 gönderen ilkeer » Sal Haz 12, 2012 10:17 pm

hoşgeldiniz
2005 te üye olmuşsunuz
bayagı eskilerdensiniz
Muhtaç olduğun kudret,damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Gazi M.Kemâl ATATÜRK
20.10.1927
fùhrer
Administrator
Administrator
Vosvosumun adı: SrtK

Mesaj #4 gönderen fùhrer » Prş Haz 14, 2012 2:49 pm

Ali hoşgeldin. Senin döneminden kalan insan sayısı ya 1 ya da 2.
Net aleminde vosvos siteleri çoğalınca, arkadaşlar ilgisini çektiği siteleri tercih ediyor.
Vosvosturk'te eski hissayat kalmadı. Yeni arkadaşların enerjisiyle siteyi ayakta tutmaya çalışıyorum; ama her an vosvosturk'un ve vospazar'ın ekranı kararabilir.
O yüzden çook geç bir hoşgeldin olsun bu sana :)
uqur91
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: SU

Mesaj #5 gönderen uqur91 » Prş Haz 14, 2012 3:21 pm

Merhaba, hoşgeldiniz. :ok:

fùhrer yazdı:Ali hoşgeldin. Senin döneminden kalan insan sayısı ya 1 ya da 2.
Net aleminde vosvos siteleri çoğalınca, arkadaşlar ilgisini çektiği siteleri tercih ediyor.
Vosvosturk'te eski hissayat kalmadı. Yeni arkadaşların enerjisiyle siteyi ayakta tutmaya çalışıyorum; ama her an vosvosturk'un ve vospazar'ın ekranı kararabilir.

O zaman bir Ankara buluşması yapalım. Hem benim gibi yeni arkadaşlarla tanışmış oluruz hemde bir canlılık katarız foruma. Geçen sene bu zamanları hatırlıyorum da, Ordu şenliği konuşuluyordu. Restorasyon yapanlar orduya yetişmeye çalışıyordu vs. Herkesde bir heyecan vardı. Fakat bu sene adı bile geçmedi...Çocukluğumdan beri vosvos hastasıyım ama gözümü bu sitede açtım, çok şey öğrendim. Kaybolup gitmesini istemem. :ok:
Resim
fùhrer
Administrator
Administrator
Vosvosumun adı: SrtK

Cvp: Cvp: Merhaba kadim dostlar...

Mesaj #6 gönderen fùhrer » Prş Haz 14, 2012 9:16 pm

uqur91 yazdı:Merhaba, hoşgeldiniz. :ok:

O zaman bir Ankara buluşması yapalım. Hem benim gibi yeni arkadaşlarla tanışmış oluruz hemde bir canlılık katarız foruma. Geçen sene bu zamanları hatırlıyorum da, Ordu şenliği konuşuluyordu. Restorasyon yapanlar orduya yetişmeye çalışıyordu vs. Herkesde bir heyecan vardı. Fakat bu sene adı bile geçmedi...Çocukluğumdan beri vosvos hastasıyım ama gözümü bu sitede açtım, çok şey öğrendim. Kaybolup gitmesini istemem. :ok:

Slm,
Valla dostum ben vosvosumu satalı 4 yıl olacak heralde. Haliyle etkinlikle falan çok uğraşamıyorum. Etkinlik ayarlayan moderator carpe diem (turan) vardı. Onunda işleri yoğun olsa gerek, uzun zamandır birşeyler ayarlayamadı.
Sen siteyi takip eden arkadaşları örgütleyebilirsen eskileri geçtim de yeni arkadaşlarla tanışmak isterim.
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #7 gönderen vosbik » Prş Haz 14, 2012 10:01 pm

slm Ali.arada sırada olsada bende buralardayım. :) tekrar hoşgeldin.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Have_a_Cigar
Vosdost

Mesaj #8 gönderen Have_a_Cigar » Cum Haz 15, 2012 11:40 am

Tekrar hoşbulduk arkadaşlar. Valla benim vos da 2 seneden fazladır garajda yatıyor motor istediğinden dolayı o yüzden malesef bende pek gelebilecek durumda değilim. Arada sırada Etlik semalarında Murat abiyi görüyorum o ne alemde?
Resim
uqur91
Vosdost
Vosvosumun adı: SU

Cvp: Cvp: Cvp: Merhaba kadim dostlar...

Mesaj #9 gönderen uqur91 » Çrş Haz 20, 2012 8:15 pm

fùhrer yazdı:
uqur91 yazdı:Merhaba, hoşgeldiniz. :ok:

Slm,
Valla dostum ben vosvosumu satalı 4 yıl olacak heralde. Haliyle etkinlikle falan çok uğraşamıyorum. Etkinlik ayarlayan moderator carpe diem (turan) vardı. Onunda işleri yoğun olsa gerek, uzun zamandır birşeyler ayarlayamadı.
Sen siteyi takip eden arkadaşları örgütleyebilirsen eskileri geçtim de yeni arkadaşlarla tanışmak isterim.

Benim de bu hafta arkadaşımın annesi ameliyat oldu hastanede kaldık internete giremedim. Birde evi taşıycaz. Ev toplama, taşınma işleriyle uğraşıyoruz. Şu işlerden kurtulunca bir etkinlik düzenlemeye çalışırım. Yada carpe diem'e özel mesaj atarım o ilgilenir müsait olursa. :ok:
Resim
Kullanıcı avatarı
efemm006
Vosdost
Vosvosumun adı: VosbiCan

Mesaj #10 gönderen efemm006 » Sal Haz 26, 2012 10:41 pm

Bi etkinlik yapalım dedik VosvosTürk canlasın dedik.Gün yaklaştı talep fazlaydı face de sayfada duyurduk, malum kar vardı erteledik başka bir tarihe... Herkes niyetli gelmeye ne güzel dedik, afedersiniz elin cücüğü bi etkinlik yaptı bütün millet doluştu VosvosTürk ün etkinliği yalan oldu.Haliyle moral bozdu. Gerçekten toplanılacaksa özel insanlar olmalı (sözüm meclisten dışarı). Ben bu sitenin eski ekibini tanımak isterim.Yer bulduk zaman zaman bir kaç kişiyle tanışma imkanı bulduk fakat herkeste bir geri çekilme hevesinin azalması v.s..Nereye kadar gider bu? Artık eskiden olan iyi niyeti sürdürmek adına ricadır bir etkinlik yapılsın! Bunu da site yöneticileri yapsın.Merak etmeyin destek olacak çok insan var bu ismi yükseltecek de.. Hadi yükseltmeyi bir kenara bıraktım şu Vosvosculuk zihniyeti taşıyan insanların bir araya gelmesi hayli tatmin edici olur bu iş yürür gider.
Neyse fazla konuştum sanırım.
Saygılar..
En son efemm006 tarafından Sal Haz 26, 2012 10:43 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Erdi Hasırcı

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir