Merhaba kadim dostlar...

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
uqur91
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: SU

Cvp: Merhaba kadim dostlar...

Mesaj #11 gönderen uqur91 » Cmt Tem 07, 2012 12:09 am

efemm006 yazdı:Bi etkinlik yapalım dedik VosvosTürk canlasın dedik.Gün yaklaştı talep fazlaydı face de sayfada duyurduk, malum kar vardı erteledik başka bir tarihe... Herkes niyetli gelmeye ne güzel dedik, afedersiniz elin cücüğü bi etkinlik yaptı bütün millet doluştu VosvosTürk ün etkinliği yalan oldu.Haliyle moral bozdu. Gerçekten toplanılacaksa özel insanlar olmalı (sözüm meclisten dışarı). Ben bu sitenin eski ekibini tanımak isterim.Yer bulduk zaman zaman bir kaç kişiyle tanışma imkanı bulduk fakat herkeste bir geri çekilme hevesinin azalması v.s..Nereye kadar gider bu? Artık eskiden olan iyi niyeti sürdürmek adına ricadır bir etkinlik yapılsın! Bunu da site yöneticileri yapsın.Merak etmeyin destek olacak çok insan var bu ismi yükseltecek de.. Hadi yükseltmeyi bir kenara bıraktım şu Vosvosculuk zihniyeti taşıyan insanların bir araya gelmesi hayli tatmin edici olur bu iş yürür gider.
Neyse fazla konuştum sanırım.
Saygılar..

Aynen bu yazının altına imzamı atarım. Henüz vosvosum yoktu o tarihte fakat etkinliğe ben de katılacaktım. Sonradan ertelendi, diğer etkinlikle aynı güne denk gelince iptal edildi birleştirildi vs. Artık yönetimin bu işe bir el atması gerek diye düşünüyorum ben de. :ok:

Resim

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir