Bazı resimleri göremiyorum :(

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
göktuğ
Vosdost
Kan Grubu: B Rh -

Bazı resimleri göremiyorum :(

Mesaj #1 gönderen göktuğ » Cmt Haz 16, 2012 9:28 am

Merhaba;

Foruma üyeliğim yeni sayılır. Bilgi almak istediğim bir konu var.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Konulara yüklenen resimler bazen link şeklinde olduğu için linke tıklayınca resmi görebiliyorum. Ama bazıları sadece adres şeklinde yüklendiği için adresleri imageshack sitesinde ne kadar aratsam da resimleri göremiyorum. Göremediğim bu resimleri nasıl açabilirim? Umarım sorunumu anlatabilmişimdir. Şimdiden teşekkür ederim.

fùhrer
Administrator
Administrator
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: SrtK

Cvp: Bazı resimleri göremiyorum :(

Mesaj #2 gönderen fùhrer » Cmt Haz 16, 2012 11:29 am

Görmek istediğin resimler imageshack sitesinde barındırılmakta olup, bu site bazen resimleri silmektedir. (Silme kriterleri nedir bilemiyorum)
O yüzden konuyu açan ya da o resmi yükleyen arkadaşlar kimse ya özel mesaj olarak resimleri talep etmeniz ya da güncellenmesi için resmi yükleyeni beklemeniz gerekmektedir.
Bir de ilgili konunun bağlantısını gönderirsen kendi arşiviminde olup olmadığını kontrol edeyim.
Kolay gelsin.
göktuğ
Vosdost
Kan Grubu: B Rh -

Cvp: Bazı resimleri göremiyorum :(

Mesaj #3 gönderen göktuğ » Cmt Haz 16, 2012 5:13 pm

fùhrer yazdı:Görmek istediğin resimler imageshack sitesinde barındırılmakta olup, bu site bazen resimleri silmektedir. (Silme kriterleri nedir bilemiyorum)
O yüzden konuyu açan ya da o resmi yükleyen arkadaşlar kimse ya özel mesaj olarak resimleri talep etmeniz ya da güncellenmesi için resmi yükleyeni beklemeniz gerekmektedir.
Bir de ilgili konunun bağlantısını gönderirsen kendi arşiviminde olup olmadığını kontrol edeyim.
Kolay gelsin.

İlginiz için çok teşekkür ederim. Ben konunun linkini gönderiyorum.

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: İncİ ve 1 misafir