Piremle sınavım

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
mutafik
Vosdost

Piremle sınavım

Mesaj #1 gönderen mutafik » Pzt Tem 09, 2012 11:22 am

Saat 8 de kalktım eşimi iş yerine bırakıp oradan kpss sınavına girceğim okula diye niyet edip yola çıktım.Çıkmaz olaydım tam eşimi indirdim gidiyorum gaz teli koptu. Sınava 1 saat var ve gideceğim yere pireyi bırakıp gidesem yetişme ihtimalim var seçim yapmam gerekiyor tabiki arabayı tamir edip gitmeyi seçtim neyse bir şekilde tellerle bağladım (sınava 40 dakika).Tam tekrar çalıştırdım ama çalışıp hemen durdu tabiki benzin bitti olacak ya.Neyse bagajda yedek benzin var herzaman temkinliyiz:)fakat bir dakika bagaj açılmıyor benzin deposu da malum prelerde bagajda ...:0 Ne yaptıysam açılmadı (sınava 35 dakika)Artık eşim dediki bizim arkadaş seni hemen yetiştirsin neyse yeni konforlu bir arabayla yola çıktık oda ne? sınav giriş belgesi pirenin içinde kaldı gel geri....Yani muhteşem bir sınav öncesi gerginliği son anda sınava yetiştim...Ben bu pireyi bu gün parçalamadıysam bir daha parçalamam:)En büyük vosvos sabır sınavını verdim bakalım kpss nasıl gelecek:)

Kullanıcı avatarı
mericdurna
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Abbas

Cvp: Piremle sınavım

Mesaj #2 gönderen mericdurna » Pzt Tem 09, 2012 8:09 pm

umarım sınavınız iyi geçmiştir :) ben de bir arkadaşımı götürdüm cumartesi sabah sınava. arkadaşım yol boyunca "yolda kalmayız değil mi, sınava yetişiriz değil mi, benzinimiz bitmez değil mi" diye diye delirtti beni :) yolda bozulmuş yeni model birkaç araba gördük :) onları gösterdim, "bak benim abbasım canavar gibi" dedim :) olaysız bir şekilde gittik sınav yerine :)
Yolcudur Abbas, bağlasan durmaz :)
mutafik
Vosdost

Mesaj #3 gönderen mutafik » Sal Tem 10, 2012 2:20 pm

:) sınav idare eder geçti süre biraz yetmiyor gibi bakalım...:)
Kullanıcı avatarı
efemm006
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: VosbiCan

Mesaj #4 gönderen efemm006 » Prş Tem 19, 2012 3:43 pm

Vardır bundada bir hayır.Vos böyle yaptıysa vardır bir bildiği :)
Erdi Hasırcı

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir