yurtdışındann vosvos:D

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
vosperen
Vosdost
Mesajlar: 17
Kayıt: Sal May 03, 2011 10:20 pm
Kan Grubu: 0 Rh +

yurtdışındann vosvos:D

Mesaj #1 gönderen vosperen » Çrş Tem 11, 2012 2:29 am

arkadaşlar enteresan bi soru olacak ama yurtdışından temiz bir vosvos'u ülkemize kazandırmanın en kısa yolu nedir acaba?


Doğu
Vosdost
Mesajlar: 419
Kayıt: Pzt Mar 14, 2011 5:10 pm
Kan Grubu: AB Rh +

Cvp: yurtdışındann vosvos:D

Mesaj #2 gönderen Doğu » Çrş Tem 11, 2012 6:30 am

TC vatandaşı ise hiç bir şekilde yapamazsın. TÜRK vatandaşlığı yoksa ve başka ülke vatandaşlığı varsa ancak Türkiye’de Çalışma Bakanlığı’ndan yabancı personel çalışma izni olan yabancılar, yabancı uyruklu öğrenciler ve yabancı öğretim görevlileri, Türkiye’ye yerleşmiş yabancı emekliler, diplomatik kişi ya da kuruluşlar, mavi kart / pembe kart sahibi TÜRK soylu yabancı pasaport sahibi kişiler, NATO’ya bağlı yabancı personel ve askerler, Federasyonlara bağlı yabancı sporcular, yurtdışında yerleşik olan yabancı basın kuruluşlarının Türkiye’de bulunan çalışanları, Avrupa Birliği program ve projeleri kapsamında çeşitli bakanlıklarda geçici olarak bulunan yabancı uzmanlar, yabancıdan yabancıya veya Taxfreecar® olarak tanımlanan araçlardan satın alabilirler.

Yabancı plakalı araç ise 6 aydan fazla Türkiye'de kalamaz.


Belki kıbrıstan vs. bir araç ile getirilip, kupa burda change yapılıp getirilen araç hurdaya çıkarılıp gelen aracın kupasına sahip olunabilir. (split, oval vs.) Ama bunlar hayal tabi, çok çok maliyetli işler..

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir