İzmir deki vosçuların yardımına ihtiyacım var?

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ahmethaluk
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

İzmir deki vosçuların yardımına ihtiyacım var?

Mesaj #1 gönderen ahmethaluk » Sal Ağu 07, 2012 11:46 pm

Herkese selamlar;

Ben İstanbuldan Haluk..Vosvos ve buslara olan sevgimi(özellikle pre lere)artık hayata geçirmek istiyorum.İstediğim bir pre.Benim ilk arabam ve ilk vosum olacak inş.Gözüme çarpan birçok model var ama bütçe meselesi..izmirden ayrıntılı bilgisi olan varsa bu araçla ilgili benimle paylaşırsanız memnun olurum.Kaportası önemli.Aslında şu açıdan bakarsanız;benim için frenleri ve sorun çıkarmadan yol alması önemli.Boyası vs önemli değil bu şekilde de kullanabilirim.Yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum.Teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-k ... 031/detay/

nightblue_35
Vosdost
Kan Grubu: B Rh -

Cvp: İzmir deki vosçuların yardımına ihtiyacım var?

Mesaj #2 gönderen nightblue_35 » Çrş Kas 07, 2012 9:40 pm

ahmethaluk yazdı:Herkese selamlar;

Ben İstanbuldan Haluk..Vosvos ve buslara olan sevgimi(özellikle pre lere)artık hayata geçirmek istiyorum.İstediğim bir pre.Benim ilk arabam ve ilk vosum olacak inş.Gözüme çarpan birçok model var ama bütçe meselesi..izmirden ayrıntılı bilgisi olan varsa bu araçla ilgili benimle paylaşırsanız memnun olurum.Kaportası önemli.Aslında şu açıdan bakarsanız;benim için frenleri ve sorun çıkarmadan yol alması önemli.Boyası vs önemli değil bu şekilde de kullanabilirim.Yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum.Teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-k ... 031/detay/

İlanı güncellermisin herhangibir ilan çıkmıyor.
yavuzss
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Portakal

Cvp: İzmir deki vosçuların yardımına ihtiyacım var?

Mesaj #3 gönderen yavuzss » Prş Kas 15, 2012 7:49 am

ilan yayında değildir yazıyor

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir