29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
ilkeer
Vosdost
Kan Grubu: A Rh -
Vosvosumun adı: firuze

Cvp: 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Mesaj #21 gönderen ilkeer » Pzt Eki 22, 2012 10:28 am

8- İLKER

Muhtaç olduğun kudret,damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Gazi M.Kemâl ATATÜRK
20.10.1927
Doğu
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

Mesaj #22 gönderen Doğu » Pzt Eki 22, 2012 12:40 pm

ben maalesef çalıştığım için gelemiyorum.
orchun
Vosdost
Kan Grubu: B Rh -
Vosvosumun adı: İsmail

Mesaj #23 gönderen orchun » Pzt Eki 22, 2012 1:37 pm

ya aslında cümbür cemaat buluşulup eski meclis önğne gidilse bence çok daha hoş olur.sosyal medyada insanlar şehir dışından eski meclis önünde buluşacaklarını yazıyolar.
sarasen
Vosdost

Mesaj #24 gönderen sarasen » Pzt Eki 22, 2012 9:53 pm

orchun yazdı:ya aslında cümbür cemaat buluşulup eski meclis önğne gidilse bence çok daha hoş olur.sosyal medyada insanlar şehir dışından eski meclis önünde buluşacaklarını yazıyolar.

katılıyorum. buluşma tanışma 1 gün önce yapılabilir. pazar olduğu için katılım daha çok olur ve zamanımızda çok olur.
29 ekimin ise anlamı farklı. bu arada yürüyüş 11 de eski meclisin önünden başlayacak.
orchun
Vosdost
Kan Grubu: B Rh -
Vosvosumun adı: İsmail

Mesaj #25 gönderen orchun » Sal Eki 23, 2012 10:09 am

sarasen yazdı:
orchun yazdı:ya aslında cümbür cemaat buluşulup eski meclis önğne gidilse bence çok daha hoş olur.sosyal medyada insanlar şehir dışından eski meclis önünde buluşacaklarını yazıyolar.

katılıyorum. buluşma tanışma 1 gün önce yapılabilir. pazar olduğu için katılım daha çok olur ve zamanımızda çok olur.
29 ekimin ise anlamı farklı. bu arada yürüyüş 11 de eski meclisin önünden başlayacak.

İnternetten bakınıyorum, sanki 29 Ekimde onlarca Cumhuriyet kurulmuş gibi her grup,topluluk,dernek v.s farklı bir organizasyonun peşinde. Sanırım kişisel egolar devreye giriyo (bazı kimseleri tenzi ederek söylüyorum). Bununla birlikte VosvosTürk olarak nasıl bir organizasyona katılacağımız ne yapacağımız belli değil. Anlaşılan bu durum pek netleşmeyecekte. Bu belirsizlik içerisinde sanırım en matıklısı saat 11 deki yürüyüşe katılmak olacaktır.
serdarbuğan
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: çilek

Mesaj #26 gönderen serdarbuğan » Sal Eki 23, 2012 8:23 pm

amisos bugs samsun tayfası olarak biz de 29 ekim de bir araya geliyoruz bu coşkuyu yaşamak için :) bu arada stenin geriye döndüğüne de çok sevindim :heyyo:
Resim
şibumi
Vosdost

Mesaj #27 gönderen şibumi » Çrş Eki 24, 2012 8:41 am

Arkadaşlar gecen sene biz eski meclisin önünede gittik meraklanmayın büyük bi organizasyon olacak amacımız daha cok vosvos bunun için Ankara voswagen fun clup le birleşiyoruz ilk önce onlar başlattı organizasyonu bu yüzden yoksa bizim başka clup lerle bi sorunumuz yok hepbirlikte antaresin önünde buluşup asıl toplanacagımız yere gitcez
İnsanlığın çoğunluğu için etkili olabileceğimiz yeri seçmişsek, hiçbir yük bizi kamburlaştıramaz. Çünkü artık o herkes adına ödenen bir bedeldir; artık tadına vardığımız şey yoksul, kısıtlı, bencilce bir sevinç değildir, mutluluğumuz milyonlara aittir.
şibumi
Vosdost

Mesaj #28 gönderen şibumi » Prş Eki 25, 2012 5:37 pm

9) memet abinin yerine yazıyorum :)
İnsanlığın çoğunluğu için etkili olabileceğimiz yeri seçmişsek, hiçbir yük bizi kamburlaştıramaz. Çünkü artık o herkes adına ödenen bir bedeldir; artık tadına vardığımız şey yoksul, kısıtlı, bencilce bir sevinç değildir, mutluluğumuz milyonlara aittir.
şibumi
Vosdost

Mesaj #29 gönderen şibumi » Pzr Eki 28, 2012 8:41 pm

Yarın için isminizi yazın arkadaşlar
Bartender
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh -

Mesaj #30 gönderen Bartender » Pzr Eki 28, 2012 9:04 pm

Bir vosvos gönüllüsü olupta vosvosu olmayan bi vosvos sevdalısıyım , vosvoslarınızda benım ıcın bos yerınız varsa ıletısıme gecer mısınz ? Yenimahalledeyim.Facebook adresimi veriyim konusalım tanısalım lütfen :)

http://www.facebook.com/InTheBarStaR
Hangi Çılgın Bana Zincir Vuracakmış Şaşarım. !

M.Akif ERSOY

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir