130 km ile radara giriş

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
caglar35
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

130 km ile radara giriş

Mesaj #1 gönderen caglar35 » Cum Ara 21, 2012 2:26 am

Bundan 6-7 yıl önce. Ailecek Sivastan İzmire gideceğiz. Direksiyonda çılgın dedem ve onun yaramaz sarı civcivi 1303 var. Konya ovasındaydık sanırsam. daha küçüğüm pek net hatırlayamıyorum. Yol dümdüz. Arada tepeler inişler vs mevcut. Dedem nasıl kaptırmış gidiyor yüzünde bir tebessümle anlatamam. Bende tam onun arkasında oturuyorum. Gözüm bir göstergedeki ibrelerde bir de yolda. Tepeyi çıktık biraz dik bir yokuş. Dedem durur mu yapıştırdı tabi. Ben bakıyorum göstergelere. 100..110..120..130 oldu dedem ayağını gazdan çekti ailecek bir gerilme ve 10 dk sonra çevirmeden sağa girdik. Polis bize baktı arabaya baktı dedeme baktı ve ' Hacıemmi 130 ile radara girdin farkındamısın' dedi. Dedem ise ' Gardaş farketmedim araba yağ gibi maşallah' demesiyle bir polis güldü bir biz güldük. Cezayı yedik orası ayrı ama baya hayretler içerisinde kaldım açıkcası. Vosvos ile 130u gördük ve sağasağlim İzmire vardık. Benim için farkli bir deneyimdi. Okuyan herkese teşekkürler :)

Kızını bekliyor
Kullanıcı avatarı
atakan77
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Turna

Cvp: 130 km ile radara giriş

Mesaj #2 gönderen atakan77 » Cum Ara 21, 2012 9:03 am

Güzel hikaye :)
caglar35
Vosdost

Mesaj #3 gönderen caglar35 » Cum Ara 21, 2012 1:08 pm

Okudugun icin tesekkur ederim :)
Kızını bekliyor
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #4 gönderen gürhan » Cum Ara 21, 2012 5:22 pm

Sağlıklı bir vosvosa sahip iseniz bu süratler hayal değil...Poliste gaddarmış yahu, hiç acımamış vosvosa.
Peki dedenizin vosvosu şu anda ne durumda ve kimde.

Ben ailesinde bir büyüğünde vosvos olan insanlara gıpta ile bakıyorum.
caglar35
Vosdost

Mesaj #5 gönderen caglar35 » Cum Ara 21, 2012 9:22 pm

Dedem vosvosu satmak zorunda kaldı zamanında. Tam satacağı günde büyük bir talihsizlik oldu. Vosvosu satacağı gün arkadaşına verdi. Arkadaşı kaza yaptı. Motoru kullanılmaz hale geldi hurda fiyatına gitti dedemin civcivi. Dedem iyi bakardı arabasına gerçekten de hayal değilmiş o süratler. Keşke dedemde hala vosvosu olsaydı da birlikte yanyana kullansaydık dede-torun :)
Kızını bekliyor
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #6 gönderen gürhan » Cum Ara 21, 2012 9:52 pm

Buradan alınacak nasihat, vosvosunuz size aittir, hiç kimseye vermeyin, kullandırmayın...Onun dilinden sadece siz anlarsınız.
caglar35
Vosdost

Mesaj #7 gönderen caglar35 » Cum Ara 21, 2012 10:04 pm

Aynen Gürhan Abi aynen
Kızını bekliyor

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: İncİ ve 6 misafir