Muayene için araç proje çizimi

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
cohenistleo
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Osman

Muayene için araç proje çizimi

Mesaj #1 gönderen cohenistleo » Cum Oca 25, 2013 1:46 pm

Arkadaşlar herkese merhaba,

Ben de hepiniz gibi cici mi cici bir vosvos sahibiyim. Osman adında 1972 model1302s mat siyah üstü açılabilen bir arkadaşım var benim de. Uzun bir süredir de form takipçisiyim. Başıma oldukça kötü bir şey geldi, yardımcı olabilecek veya yardımcı olabilecek birilerine yönlendirebilecek birileri çıkarsa ne mutlu bana.

Geçen hafta muayeneye gittim. Arabamın yürüyen aksamından baskı balataya, kaportadan koltuk takımına kadar her yerine periyodik biçimde temiz baktığım için motor ve aksamdan hiçbir sorun yaşamadan geçtim. Fakat arabamın üstü açık olduğu için coupe değil cabrio yazması gerektiğini, bir makine mühendisinden proje çizdirip öyle gelmemi istediler. 2 sene önce yine aynı istasyon olan Dudullu'ya gittiğimde hiç bir muhabbet olmadan hafif kusurlu olarak aracımı geçirmişlerdi fakat bu sefer böyle bir şeyin mümkün olamayacağını belirttiler. Projede ayrıca araçtaki koltuk sayısını da değiştirmem gerektiğini söylediler.

İnternetten araştırma yapıp bir iki otomobil proje çizimi şirketiyle görüştüm. Onlar da 2 3 senedir artık üstü açık arabaya proje çizimi veremediklerini söylediler. Şu an gerçekten çaresiz kaldım. Bu kadar iyi bakımlı ve güzel bir araba proje çizilemeyeceği için trafik dışı kalacak gibi gözüküyor. Konuştuğum birisi de geçmiş tarihli bir proje çizimi almam gerektiğini söyledi.

Bazılarınız belki neden üstünü açtırdınız diyebilirsiniz ama benden önceki sahibi açtırmış ben bu şekilde satın aldım ve muayeneden hafif kusurlu olarak geçmiştim. Şimdi ise gözümüze uyku girmiyor günlerdir.

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir