T2 Ruhsatı için yardım..

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
hsynprlk
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: ZÜHTÜ

T2 Ruhsatı için yardım..

Mesaj #1 gönderen hsynprlk » Sal Mar 05, 2013 4:26 pm

Merhaba arkadaslar yaklaşık bir ay önce 76 model t2 aldım yanlız aldığım kişi ruhsatı kaybetmiş noterde satışı gerceklestirdik ruhsatı cıkarmak ıcın emniyete gittim muayene olmadığı için ruhsatı vermediler muayene yaptırmam gerekiyormuş bunun için ruhsat bilgilerini aldım emniyetten
SORUM ŞU: bu belgede yolcu nakli yazıyor kişi sayısı yok ve benım aracta ön iki koltuk hariç koltuk yok ne yapmalıyım bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim..

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: T2 Ruhsatı için yardım..

Mesaj #2 gönderen gürhan » Çrş Mar 06, 2013 11:09 am

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Yolcu nakli için yazıyor ise, Yolcu sayısı bellidir. Onu trafikten öğrenmeniz lazım. Hal böyle olunca yolcu sayısı kadar koltuk koymanız gerekir. Aksi takdirde muayeneden geçmez. Normalde minibüs olanlar 8+1 ya da 9+1 olarak geçiyor.
Kullanıcı avatarı
hsynprlk
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: ZÜHTÜ

Cvp: T2 Ruhsatı için yardım..

Mesaj #3 gönderen hsynprlk » Çrş Mar 06, 2013 4:37 pm

teşekkür ederim..

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir