TOSBAĞA DERGİSİ --SAYI 15 sizlerle..

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
cakabo
Vosdost

Mesaj #61 gönderen cakabo » Cmt Şub 24, 2007 5:43 pm

vosatesvos yazdı:Bu dergiden bende edinmek isterim. Hiç elime daha önceki sayılardan geçen olmadı. İmkan varsa onlardan da edinmek isterim. Maddi manevi imkanım elverdiğince yardım ve desteğe hazırım. Elimde hep yabancı Beetle dergileri var. Sonuçta yurt dışında da sevenlerin desteğiyle, yardımıyla başlamış. Bizim ne eksiğimiz var. Dergi için emek veren herkese önce saygılar sonra teşekkürler. :)

abicim dergileriniz bende ve en yakın zamanda sizlere ulaştıracağım.. tosbağa dergisi okurlarından maddi hiç bir şey beklemeden kendi tabiriyle "beleş dergi" bizlere ulaşıyor.. ve ben ankarada tüm vosseverlere ulaştırmak için elimden geleni yapıyorum.. saygılar..

[align=center]0532 521 15 74
SEVMEK BİR ŞEYİ SEVMEKTİR VOS KADAR..!
http://www.youtube.com/watch?v=rHJZBwtS6JU]Resim
[/align]
captain
Vosdost

Mesaj #62 gönderen captain » Cmt Şub 24, 2007 5:51 pm

tosbaları akşam istiyom karrrrrrrrrrrdeş
Resim
Kullanıcı avatarı
gissemm
Vosdost

Mesaj #63 gönderen gissemm » Cmt Şub 24, 2007 6:29 pm

tamam şadan abi pazartesi uğramaya çalışacağım.bu vesileyle sizle de tanışmış oluruz...çok saolun :)
Funda
2007 Şirin Vosvos Ödülü
2007 Şirin Vosvos Ödülü
Vosvosumun adı: daisy

Mesaj #64 gönderen Funda » Cmt Şub 24, 2007 6:50 pm

Benim de sonunda elime ulaştı
Emeği geçen herkese ve bize ulaştırdığı için cakabo ya ve gökkan ustaya teşekkürler :)
Resim

Kendi küllerimiz üzerinden yeniden doğabilmek için kendimizi yakmadıkça, her birimiz birer Simurg olmayı göze almadıkça bataklığımızda, tüneklerimizde ve kafeslerimizde yaşamaktan kurtulamayacağız.

Şimdi kendi gökyüzünde uçmak zamanıdır...
Kullanıcı avatarı
gissemm
Vosdost

Mesaj #65 gönderen gissemm » Cmt Şub 24, 2007 7:38 pm

daha göremedim inşallah alıcam ama şimdiden emeği geçen herkesin eline sağlık :)
MAGGIE
2006 En Şirin Vosvos Ödülü
2006 En Şirin Vosvos Ödülü

Mesaj #66 gönderen MAGGIE » Cmt Şub 24, 2007 8:19 pm

cakabo yazdı:
vosatesvos yazdı:Bu dergiden bende edinmek isterim. Hiç elime daha önceki sayılardan geçen olmadı. İmkan varsa onlardan da edinmek isterim. Maddi manevi imkanım elverdiğince yardım ve desteğe hazırım. Elimde hep yabancı Beetle dergileri var. Sonuçta yurt dışında da sevenlerin desteğiyle, yardımıyla başlamış. Bizim ne eksiğimiz var. Dergi için emek veren herkese önce saygılar sonra teşekkürler. :)

abicim dergileriniz bende ve en yakın zamanda sizlere ulaştıracağım.. tosbağa dergisi okurlarından maddi hiç bir şey beklemeden kendi tabiriyle "beleş dergi" bizlere ulaşıyor.. ve ben ankarada tüm vosseverlere ulaştırmak için elimden geleni yapıyorum.. saygılar..

ates en kısa zamanda ulasacaktır emın ol cakabo bı numaradır :ok:

bu arada onumuzdekı etkınlıklere gelırken sende elındekı dergılerı getırsen bızde bılgı sahıbı olsak cok sewınırım :gazla:

tosbaganın hedıyesı de cok hosuma gıttı :alkış: bı de vos dugun varkı voscuların en buyuk dugunu :)
Resim

http://www.med-lis.com

medlis medical / TURKİYE
VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #67 gönderen VOGEN » Pzr Şub 25, 2007 12:04 am

fırat yazdı:mithat kardeşim ben sana yollayabilirim bende 15. sayı fazlası ile var havalar açınca buradaki tosbağaların camına koyacağım geri kalanı yolla dersen pazartesi kargoya vereyim

orduya en kısa vakittte geleceğim o zaman haberleşiriz

muhammed sağol fırattan alacağım
MİTHAT AYDIN
abrek26
Vosdost

Mesaj #68 gönderen abrek26 » Pzt Şub 26, 2007 1:04 am

evet arkadaşlar dergi yine cok güzel olmuş emegi gecen herkeze eskişehir voscular olarak cok tesekkür ederiz... :ok:
AYHAN

Resim
YANIMDA
Vosdost

Mesaj #69 gönderen YANIMDA » Pzt Şub 26, 2007 8:52 am

SEVİNDİM KARDEŞİM BEKLİYORUM SENİ TELEFONUMU BİLİYORSUN SAYGILARIMLA
HAYAT YAŞAMAYA DEĞER
BİRDE SEVDİKLERİN YANINDA İSE
BU HAYAT HİÇ VAZ GEÇİLMEZ HAL ALIR...
Resim
VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #70 gönderen VOGEN » Prş Mar 01, 2007 9:49 pm

tosbağa dergisini ordu sınırlarına gönderen muhammede ordudan bana ulaştıran fırata çok teşekkür ediyorum 11. sayıda elime geldi ve 9. ordu vosvos şenliğine katılanlar olarak ünye grubunda yer alıyoruz bunada çok sevindim :)
MİTHAT AYDIN

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir