Dumur..Olmak....Tokat Yemiş Gibi....

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
ÖLü DamaT
Vosdost

Dumur..Olmak....Tokat Yemiş Gibi....

Mesaj #1 gönderen ÖLü DamaT » Çrş Şub 13, 2008 12:57 pm

Evet kısa süre önce şimdı sahıbı oldugum vosvos'u almadan önce aklımda hep 85 model cabrio bwm vardı.. taaaki o kırmızı vosvos'u görene kadar işi ıcın gıttıgım bır semtte sokakta üzerınde satılık yazısı ıle duruyordu ama ılk görüşte aşk buna denır sözü aklıma geldı 20-30 dakıka ınceledım arkama baka baka gıttım.

benım olmalıydı aklıma çakılmıştı hemde tarzı benım istedıgım sert güçlü ve agresıf araba tarzındaydı ama o bir vosvos'tu bıldık bır söz bedenıne sahıp olmuşlardı ama RUH'unu hala görebılıyordum....ve hemen sahibini aradım 2 gün sonra konusalım dedı...ve internette ılanı var oradan bakabılırsın dedı...bende eşıme dostuma heyecanla göstermek ıstıyordum

aşık oldugum vosvos'u ama verdıgı adresı kayıt etmeyı unuttum neyse alınca gösterırım dedım malum vosvos sahıbı olucagıma cok ınanmıstım ınternette butun vosvos sıtelerınde fink atmaya bılgı toplamaya başladım bütün vosvos'lara hayranlıkla bakıyordum nasıl olsa onlar bambaşka bır arabaydı...arkadaslarım meraak edıyordu ınternette resmı varmıs bulda bakalım fılan dıyorlardı bende 2 gun sabredın canlı canlı bakarsınız dıye gecıstırıyordum.. ve vee gırmıs oldugum bır sıtede başlık gördum şu vosvos'a bakın dıye merak uyandırıcı bır başlıktı hemen tıkladım beklıyorum ne cıkacak dıye....

önce yorumları okudum çoğu kışı aracı begenmemıstı aralarından sadece 1 kışı olumlu bırşeyler yazmıştı (bu aracı dış modıfıye yapmıs öyle yada böyle guzel olmuş veya kötü olmuş bu yapan kışının zevkı..aslına bakarsanız ben cok begendım zevkler renkler tartısılmaz) dıye bıtırmıstı gerı kalan yorumlar tokat gıbı gelıyordu böylemı olur şöylemı olur dıye dalga gecmeler fılan.. evet o yorum yaptıkları vosvos benım aşık oldugum vosvos'tu çok üzülmuştum canım sıkılmıstı nasıl olur dıye ama konuda fotograflara baktım çekımlerı berbattı üstelık gece cekılmıs ışık ayarları sıfır açısı berbat fotograflardı... hıç hosuma gıtmemıstı yorumlar sanırım 20-25 kışı yorum yapmıs sadece 1 kışı olumlu şeyler yazmıştı 'bana göre' bu 1 kişi benım vosvos askımın bıtmemesıne çok önemlı bır sebeptı ben vosvos'u canlı gözlerle gördugum ıcın uzulmeme ragmen vazgecmedım... ertesı gün gıdıp hemen ücretını ödedım ve aldım.....

aldıgım gunden ıtıbaren mutluluklarım artmaya başladı kısa surede hayatımda tadamayacagım mutluluklar yaşadım...bır kaç örnek vereyım.... ataşehırde benzınlıge gırdım benzın alıcam gırerken corvette marka aracı gördum benzınlıkte ben ıcerı gırdıgımde herkezın gözü benım vosvos'un uzerındeydı çalışanlar benzın alan kısıler corvette yerıne benım vosvos'uma bakıyordu bakmayan kısı sadece corvettesinı sılen adamdı kesınlıkle bana gıcık olmus olabılır.....başka bırgün Bagdat caddesınde burger king'in önünde ışıklarda durdum yanımda porsche marka araba durdu ışıklardan gecen çogu kışı vosvos'uma bakıyordu aaa kablumbagaya bak..tosbagaya bak fılan çok şırın gıbı sozler söyluyorlardı bende çaktırmadan yanımdakı porscheyı dıkızlıyordum :) vosvos'umu aldatmamısımdır umarım .... bostancıdan evet dogru gıdıyorum ögle saatlerınde bıraz yogun trafık hemen yanımda bı polıs arabası belırdı onun hemen arkasından SL 600 mercedes geldı kırmızı plakalı camlar sıyah ark taraftada yıne ekıp arabaları mercedesın camı acıldı dedım sımdı bana bagırıcak cagırıcak yoldan cekılsene fılan dıye :) neyse cam acıldı gülümseyen bır yüzle bana bırşeyler dıyordu hemen camımı actım araban cok guzelmıs orjınalmı dedı ben şaşırdım toparladım kendımı pek orjınal degıl dedım bıraz modıfıkasyon var dedım olsun yınede cok guzel dedı gülümseyerek camı kapadı....ben artık vosvos'un ıcıne sıgmıyordum hemen vosvos'un ön konsölünu öptüm sevıncten :P en komıgı ıse Levent/gültepede bi roman mahallesınden gecerken basıma geldı vos'umun rengı kırmızı cok iri duruyor dıger vos'lara göre sokaktan gecıyorum önume bir roman vatandası atladı sanırım 20 yada 22 yasları arasında abııı öldür benı aksama kadar döv benı köpegın oluyum arabanı sileyım... ama bi tur attır abiii dıyordu daha yazamadıgım bır suru argo kelımelerle böyle ılgınc bır ıstekde bulunmustu bende hemen camı açıp gulumseyerek bugun olmaz ama kardesım söz sana tur' attırıcam hep buradayım dedım oda eyvallah abi dedı......şimdı neden bukadar şeyı anlattım bunlar ıllakı dıger vosvos sahıplerının başınada gelıyordur ama benımkısı farklı...

o ismını hatırlamadıgım bır sıtede vosvos' sahıplerının olumsuz yorumlarına ragmen cok kısa surede bukadar guzel şey gelıyorsa başıma (anlattıklarım başıma gelenlerın %15 bıle degıl) ortada bır çelışkı var derım neden okadar olumsuz yorum yapılmıs sonucta her vosvos' orjına olucak dıye bır kural kaide yok ben vosvos'a okadar aşıgımkı hıcbırşeyden gerı kalmasın hep önde olsun dıye belkıde modıfıye yapıp herkezın hayretle bakmasını ısteyecegım! her ne kadar olumsuz yorumlar sonucunda DUMUR olsamda benım vosvos aşkımı yıkamadılar yorumlara ragmen gıdıp aldım ve hayatımın en dogru kararlarından bırını verdım... 150 mılyarlık araba ıle gezsem bukadar sempatık guzel ve ılgınç olaylarla karşılaşamam.....

gecenın bı yarısı camdan dısarı kafamı uzatıp vosvos'uma bakıyorsam...kar yagdıgında keske garajım olsa dıye dert yanım onun üşüdügunu zannedıyorsam....yolda gıderken kasis ve çukurlara gırıp onu zorluyorsam ve çok içten özür dılerım deyıp elımı konsöl'e dokunduruyorsam...yagmurlu havada bıle onu temız tutmaya calısıp hep sılıyorsam... her aksam eve gırmeden bır kac dakıka onu seyredıyorsam hatta abartıp battanıyemı üzerıne örtesım gelıyorsa.....boş günlerımın büyük bır bölümünü onun bakımı ıle ugraşarak gecırıyorsam...Bu Vosvos'un Ruh'u hala var her ne kadar bedenınde degışıklıkler olmuş olsada benım sevgım herzaman olucaktır ılkgun yaşadıgım o olumsuz yorumlara ragmen.......bende bir VOSVOS aşıgıyım......

tombikvos
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Kelebek

Mesaj #2 gönderen tombikvos » Çrş Şub 13, 2008 7:46 pm

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
Onur Eryılmaz 0(543) 429 10 66 İzmir-Menemen
(o\_ı_/o) (Kelebek) (o\_ı_/o) 1973 model 1303

Resim

Uploaded with ImageShack.us
FK
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: FK

Mesaj #3 gönderen FK » Çrş Şub 13, 2008 8:54 pm

Ellerine sağlık dostum çok içten ve çok açık yüreklilikle yazılmış bir yazı olmuş. İçinden ne geliyorsa kalbin sana ne söylüyorsa onu yapmışsın. Elbette zevkler ve renkler herkes için farklıdır ve sen de bunu çok iyi anlatmışsın zaten.
Resim

FK Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin:
TIKLAYINIZ

DEĞER OTO MOTOR KASTAMONU
Sanayi Sitesi 2.Sokak No:67
03662128524 - 05434418020
[email protected]
cakabo
Vosdost

Mesaj #4 gönderen cakabo » Prş Şub 14, 2008 11:01 am

:alkış: :alkış: :alkış:
[align=center]0532 521 15 74
SEVMEK BİR ŞEYİ SEVMEKTİR VOS KADAR..!
http://www.youtube.com/watch?v=rHJZBwtS6JU]Resim
[/align]
alper3
Vosdost

Mesaj #5 gönderen alper3 » Prş Şub 14, 2008 2:03 pm

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
MAGGIE
2006 En Şirin Vosvos Ödülü
2006 En Şirin Vosvos Ödülü

Cvp: Dumur..Olmak....Tokat Yemiş Gibi....

Mesaj #6 gönderen MAGGIE » Prş Şub 14, 2008 3:04 pm

ÖLü DamaT yazdı:
gecenın bı yarısı camdan dısarı kafamı uzatıp vosvos'uma bakıyorsam...kar yagdıgında keske garajım olsa dıye dert yanım onun üşüdügunu zannedıyorsam....yolda gıderken kasis ve çukurlara gırıp onu zorluyorsam ve çok içten özür dılerım deyıp elımı konsöl'e dokunduruyorsam...yagmurlu havada bıle onu temız tutmaya calısıp hep sılıyorsam... her aksam eve gırmeden bır kac dakıka onu seyredıyorsam hatta abartıp battanıyemı üzerıne örtesım gelıyorsa.....boş günlerımın büyük bır bölümünü onun bakımı ıle ugraşarak gecırıyorsam...Bu Vosvos'un Ruh'u hala var her ne kadar bedenınde degışıklıkler olmuş olsada benım sevgım herzaman olucaktır ılkgun yaşadıgım o olumsuz yorumlara ragmen.......bende bir VOSVOS aşıgıyım......

:alkış: :alkış: bu guzel anlatım ıcın tesekkurler ...
Resim

http://www.med-lis.com

medlis medical / TURKİYE
Kullanıcı avatarı
iborotti
Vosdost

Mesaj #7 gönderen iborotti » Cum Şub 15, 2008 1:17 pm

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: benim arbamda kapının önünde yokuşta inanın senin yazını okuyunca bi garip oldum onu görmek için yokuşu çıkıp aşağıya inmek onu izlemek yatmadan önce etrafında dolaşan var mı diye bakmak keşke garajım olsaydı demek kronik bir hastalığımız bizim benm için bu hayatta biçok şeyden değerli hayattaki planlarımı belirleyen tek varlık tek dostum :ağla:
******bugün vosvos için ne yaptın??*******
Resim
Kullanıcı avatarı
iborotti
Vosdost

Mesaj #8 gönderen iborotti » Cum Şub 15, 2008 1:23 pm

birşeyi daha yazmadan geçemiyeceğim şu vosvosları kendi tekelinde sanan garip insanlar birgün başımı bi yerde belaya sokacaklar ist genelde bi tayfa var bunlar gelir yok şöyle yok böyle yok senin araban şu kadar eder bilmem ne soran oldumu?? varya bunların gittiği bir tamirci vardı inanın ondan vazgeçtim her defasında laf sokmalar garip muhabbetler enterasan cins insanlar var nette de çok rastlarsınız ama vosvosturk.com ailesinde böyle bişey duymadım görmedim :alkış: :alkış: hepinize tekrar tekrar teşekkür ediyorum çekinmeden sıkılmadan soru sorabildiğiniz tek vosvos forumu burasıdır
******bugün vosvos için ne yaptın??*******
Resim
Kullanıcı avatarı
berktüter
Vosdost
Vosvosumun adı: DEDE

Cvp: Dumur..Olmak....Tokat Yemiş Gibi....

Mesaj #9 gönderen berktüter » Pzr Şub 17, 2008 6:53 pm

MAGGIE yazdı:
ÖLü DamaT yazdı:

:alkış: :alkış: bu guzel anlatım ıcın tesekkurler ...

evet burası gerçektende çok güzel olmuş.... inan aynı duyguları bende paylaşıyorum.... :alkış: :alkış:
Resim
Resim
papatyam
Vosdost
Vosvosumun adı: papatya

Mesaj #10 gönderen papatyam » Pzt Tem 14, 2008 6:49 pm

gerçekten kutlarım güzel bir yazı olmuş

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir