Dumur..Olmak....Tokat Yemiş Gibi....

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
AkınK
Vosdost
Vosvosumun adı: Tosbik

Mesaj #11 gönderen AkınK » Pzt Tem 14, 2008 11:39 pm

ÖLü DamaT yazmış:

gecenın bı yarısı camdan dısarı kafamı uzatıp vosvos'uma bakıyorsam...kar yagdıgında keske garajım olsa dıye dert yanım onun üşüdügunu zannedıyorsam....yolda gıderken kasis ve çukurlara gırıp onu zorluyorsam ve çok içten özür dılerım deyıp elımı konsöl'e dokunduruyorsam...yagmurlu havada bıle onu temız tutmaya calısıp hep sılıyorsam... her aksam eve gırmeden bır kac dakıka onu seyredıyorsam hatta abartıp battanıyemı üzerıne örtesım gelıyorsa.....boş günlerımın büyük bır bölümünü onun bakımı ıle ugraşarak gecırıyorsam...Bu Vosvos'un Ruh'u hala var her ne kadar bedenınde degışıklıkler olmuş olsada benım sevgım herzaman olucaktır ılkgun yaşadıgım o olumsuz yorumlara ragmen.......bende bir VOSVOS aşıgıyım......

Çok ama çok güzel anlatım olmuş....!
VOSVOSUMU BENDE ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMM!

Resim
VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #12 gönderen VOGEN » Cmt Tem 19, 2008 3:54 pm

:) içten bir sevgi ve anlatım
MİTHAT AYDIN
fatih06
Vosdost

Mesaj #13 gönderen fatih06 » Cum Ağu 29, 2008 10:00 pm

bende bi kendimi deli sanardım burda herkes aynı ne kadar güzel

şimdiye kadar gördüğüm her vosu severdim ama hep başkalarınındı :( ama artık kendi vosumu seviyorum anlıyo o beni şaka gibi yaa ama gercek oda beni seviyo iştee :)
vosvos ve motosiklet
Kullanıcı avatarı
umuşş
Vosdost
Vosvosumun adı: sacitt

Mesaj #14 gönderen umuşş » Sal Eki 21, 2008 3:42 pm

gercekten cok ıcten anlatmısın sıze yemın ederımkı tuylerım dıken dıken oldu aglamaklı gıbı oldum . Kım nederse desın o bı vosvos modıfıye bıle yapsan ruhunu asla degıstıremezsın :D
umutt

Resim
Kullanıcı avatarı
tarikvos
Vosdost
Vosvosumun adı: vosvos

Mesaj #15 gönderen tarikvos » Sal Eki 21, 2008 7:54 pm

:alkış: çok güzeldi yazın duygulandım.Gerçekten ya ne zaman yola çıksam bütün gözler bende ve hemen hemen her gün önümü kesip abi satılıkmı diyorlar artık canıma tak ettı arkaya satılık değildir yazcam.
KirliAga
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +

Cvp: Dumur..Olmak....Tokat Yemiş Gibi....

Mesaj #16 gönderen KirliAga » Sal Haz 26, 2012 8:29 am

henüz bir vosvos sahibi değilim ama inşallah bir gün alıcam. bu kadar aşık olur muyum bilemiyorum. :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
Kullanıcı avatarı
canrsln
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: MÜZEYYEN

Mesaj #17 gönderen canrsln » Sal Haz 26, 2012 1:44 pm

Aracım tamirde ve senin yüzünden çok özlediğimi farkettim. :ağla: Bu dediklerinin çok fazlasını yaşıyorum dostum vosvos böyle bir hastalık.kıyamıyorsun ve senin dışında da kimse de değerini bilmiyor. bir tek konuda sinir oluyorum aracıma o da aracın yokuşda park edildikten sonra çalışmaması.çözümü de yok galiba. bunun dışındaki tüm konular aracım gözümün önüne gelince duygulandırıyor. :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: tebrik ediyorum çok güzel anlatmışsın. :ok:
izustun
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Semoş

Mesaj #18 gönderen izustun » Cum Haz 29, 2012 8:44 am

hepimizin ortak hali bu galiba.geçen hafta muayeneden kaldık çıktım dışarı bindim vosvosuma başladım onunla konuşmaya.dedimki üzülme sen bunuda hallederiz.öyle böyle hallettik işte.bazen bir kasise görmeden girdiğimde özür dilediğimde oluyor.sende benim hislerimi yaşamışsın ve çokta güzel dile getirmişsin. :alkış:
Resim

(o\_!_/o)
serdarbuğan
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: çilek

Mesaj #19 gönderen serdarbuğan » Pzr Tem 01, 2012 10:28 pm

vosvos modelleri gibi sahipleri de çeşitlidir kimi orjinal sever kimi modifiyeli,kimi paslı sever kimi yaldır yaldır yananını kimi bombe cam sever kimi illede pre olsun der sen kendi tarzına uyan bir vos almışsın anlaşılan eğer mutluysan ki yazdıklarından mutlu olduğun açıkça anlaşılıyor kulaklarını tıka ve vosvosunun tadını çıkarmaya bak. :ok:
Resim

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir