TÜVTÜRK araç muayene işlemleri ..

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
feris
Vosdost
Vosvosumun adı: dostum

Mesaj #51 gönderen feris » Prş Şub 19, 2009 2:55 pm

bilgilendirmen için teşekkürler, önemli bir açıklama.

Kullanıcı avatarı
ilkeryamac
Vosdost
Vosvosumun adı: Boncuk

Mesaj #52 gönderen ilkeryamac » Pzr Şub 22, 2009 6:58 pm

Arkadaşlar dün itibariyle Boncuumla Tüv vizesini almış bulunmaktayım.Boncuum 75 1303 tür
Mertie
Vosdost

Mesaj #53 gönderen Mertie » Pzt Şub 23, 2009 7:56 pm

Arkadaslar ben TÜVTÜRK e hiç gitmedim ama TÜV ü Almanyadan biliyorum, yapılan muayene sonrası 98 Model Opel Corsa mı hurdaya ayırmak zorunda kaldıgımı soylesem herhalde anlarsınız.
Ha ince eleyip sık dokumaları kötü birseymi, bence değil bizde enaz Avrupalılar kadar yollarımızda tehlike yaratmayacak araçları görmeyi hakediyoruz. Bunun yanında bizim Kaplumbağalarımız yollarda gezinen bircok kus serisi arabadan daha sorunsuz TÜV den gececek durumda.
ozbutun
Vosdost

Mesaj #54 gönderen ozbutun » Cum Nis 10, 2009 8:46 pm

Mesaj konusu: (konu yok)
ototest2009 slm arkadaslar vosvoslarınızla alakalı muayne sorunları bızım ıcın sorun deıl arkadasımızın dedıgı gıbı aracınızın uzerındekı agır kusurları gıderıp aracınızı muayneden gecırebılıyoruz herhangı bır sorun yasamıyorsunuz sorun yasayan arkadaslarımıza elımızden gelen kolaylıktan faydalanmalarını gonul rahatlıyla soyleyebılırım aracınızın temız kagıdını alıp servısımıze sabah bırakıp aksam alabılıyorsunuz muaynesı bıten vede yaklasan vostdostlara duyurulur bılgı ve rezervasyon ıcın ırtıbat tel 0212 6103504 05372363687 not muayne ıcın muayne harcından basa ucret talep edılmemektedır amac voslarımızın saglamlık rapouru yanı fennı muaynelı dolasmaları yardımcı olabılırıksek ne mutlu bıze saygılar

Benim vosuda artık muayeneden geçirisin dimi ustam. 1975 model diye sende kaydı var.
Terminus
Vosdost

Mesaj #55 gönderen Terminus » Cmt Nis 11, 2009 12:24 am

Merhaba eski tanıdıklara ve yeni arkadaşlara,

Benim 1974 bus 2 senedir yatıyordu. En sonunda cesareti topladım ne var ne yok görmek istedim ve İzmir'de Sarnıç TÜV istasyonuna götürdüm. 2 tane ağır kusur çıkardılar. İlki far ayarıı, ikincisi de ruhsatımda 7 koltuk yazıyor, onların sisteminde minibusler 9 koltuk ve üstü diye geçiyormuş. Far ayarımı yaptırıp koltuk hakkında medeni bir şekilde konuşunca sorun ortadan kalktı. Bu sabah itibarıyla artık 1 senelik vizem çıktı. Arabanızın tabanında çürük çarık yoksa ve bakımları yapılmış düzgün yürüyen bir vosunuz varsa çok rahat geçersiniz. Gözünüzde büyütmeyin.

Tüm tanıdıklara tekrar selamlar, saygılar...

Orhan
VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #56 gönderen VOGEN » Çrş Nis 22, 2009 4:26 pm

tek seferde girdik ve çıktık sadece sis lambalarım hafif kusur sayıldı
problemsiz atlattım :)
MİTHAT AYDIN
VEDAT75
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: DeDe

Mesaj #57 gönderen VEDAT75 » Çrş Nis 22, 2009 5:19 pm

VOGEN yazdı:tek seferde girdik ve çıktık sadece sis lambalarım hafif kusur sayıldı

Hayırlı olsun...
Darısı temmuzda başımıza...
Resim

Vedat ATLAR
0533 313 18 36 / [email protected]
06 DD 126 1974 1300 (Krem)
06 NF 403 1974 1303 S (Turuncu)
VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #58 gönderen VOGEN » Çrş Nis 22, 2009 9:08 pm

VEDAT75 yazdı:
VOGEN yazdı:tek seferde girdik ve çıktık sadece sis lambalarım hafif kusur sayıldı

Hayırlı olsun...
Darısı temmuzda başımıza...

inşallah tüm vosvos severlerin başına
MİTHAT AYDIN
blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #59 gönderen blue-chip » Prş May 07, 2009 11:15 pm

ototest2009 yazdı::gazla: ototest2009 muynede sorun yasıyorum dıyenlere yardımcı olabılırım irtıbat tel 05372363687 ototest vw servıs tel 02126103504 :gazla: :gazla:

ustacım biz seni sevmeye hazırız da sen de şu mesaj yazma stilini bir gözden geçirsen... çok ticari bir dil kullanıyorsun hangi konuya yazarsan yaz, haberin olsun. kendi aramızdaki basit çözüm paylaşımlarımıza da iki kelam etsen tecrüben doğrultusunda inan daha iyi olacak.
dost tavsiyesi :)
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
ugurdefterli
Vosdost
Vosvosumun adı: Benekli

Mesaj #60 gönderen ugurdefterli » Çrş May 13, 2009 10:57 am

ototest vw servıs

Sizin kontrollerinizden sonra Vos muayeneden kalırsa gidiş geliş benzin parasını eğer ikincidede kalırsa yanan harcını yani muayene ücretini ödeyecekmisiniz.Böyle bir garantiniz varmı.
UNUTMAK İHANETTİR

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir