TÜVTÜRK araç muayene işlemleri ..

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
BATMAN(cm)
2007 Aktif Üye Ödülü
2007 Aktif Üye Ödülü

Mesaj #81 gönderen BATMAN(cm) » Pzr May 24, 2009 7:42 am

fren hortumları ve far ayarınız kesinlikle ii olsun gerisi boş ankara için konuşuyorum

http://www.youtube.com/watch?v=wUDU2UWwUdQ
T R A B Z O N

06 LT 141
06 AYV 46
ugurdefterli
Vosdost
Vosvosumun adı: Benekli

Mesaj #82 gönderen ugurdefterli » Sal May 26, 2009 4:37 pm

Ototest2009 Muayeneyi yapan benim arkadaşım diyorum bazı şeyleri söyleyemiyorum anla artık ....amma reklam yaptın kendini kahraman ilan ettin vosunu getirenlere muayene için şunun değişmesi lazım diyip değiştirmiyormusun bundan para kazanmıyormusun.Tamam iyi birşeyler yapıyorsun ama bu kadarda abartma

Ben konuyu kapayalım dedikçe hala uzatıyorsun.

Barancım İstasyon şefi ile görüşmene gerek yok banada sorabilirsin uzman olan ,araçları muayene eden onayı veren benim
UNUTMAK İHANETTİR
Kullanıcı avatarı
goldpena
Vosdost
Vosvosumun adı: Soytarı

Mesaj #83 gönderen goldpena » Çrş May 27, 2009 7:05 pm

Benimde muayene bitiyor. Bakalım neler çıkıcak? Çok kuyruk oluyormuş Randevulu sistem nasıl oluyor?
Gerçekler onu arayanı bekler...
_BARAN_
Vosdost
Vosvosumun adı: MAZAR

Mesaj #84 gönderen _BARAN_ » Çrş May 27, 2009 7:54 pm

kesinlikle randevu al 1 saat gibi felan beklersin en fazla
ResimResim
coldone
Vosdost

Mesaj #85 gönderen coldone » Cmt May 30, 2009 11:51 am

Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim, haziran 9 unda muayenem bitiyor.

Arabamda frenlerde bir sorun yok bence. ama viteste sorun var. geri vites giderken vitesi tutmak gerekiyor. 71 model arabada olsun o kadar bence:) ama muayeneden geçer mi?

tabandaki çürükler de yeni yapıldı. silecekler prolemli ama halledilir. En önemli problem vites? Ne yapmam gerekir sizce?
snoopy289
Vosdost

Mesaj #86 gönderen snoopy289 » Çrş Haz 10, 2009 3:17 pm

Bu muayene standartlarının uygulanması güzel ve gerekli bir uygulama fakat altyapı yeterli mi?
Karayolları kötü durumda, gelir seviyesi düşük araçtan istenen Avrupa standardında sağlıklı olması.Biraz tuhaf, kaportamda büyük çürük var diye muayeneden geçemeyeceğim muhtemelen, hemen yaptıramayacağıma göre araç trafiğe çıkamaz,
Kullanıcı avatarı
punisher
Vosdost

Mesaj #87 gönderen punisher » Çrş Haz 10, 2009 3:21 pm

fren hortumlarınızda çatlak olmasın ...fren ayarlarınız çok iyi olsun el freni iyi tutsun...bütün elektirik sistemleriniz çalışsın su fıskiyeside dahil...far ayarlarınızı bilgisayarlı sistemde ayarlatın...kesinlikle geçersiniz...aracın altınıda iiice yıkayın yağkalmayacak şekilde...
snoopy289
Vosdost

Mesaj #88 gönderen snoopy289 » Çrş Haz 10, 2009 4:14 pm

punisher abicim fren hortumları bakır değil mi? yani çatlaksa zaten frenin yoktur sanırsam yanlışsam sen düzelt!
Aracın altını yıkatayım ama o zaman içine doluyor su öyle bir sakıncası var bizimki için:))) Bu arada farın birinin içi paslandığından aliminyum folyo ile kaplı bu yüzden bilgisayara gerek duymadım:))
Kullanıcı avatarı
gokhanondas
Vosdost
Vosvosumun adı: ADİ

Mesaj #89 gönderen gokhanondas » Çrş Haz 10, 2009 4:25 pm

Bence en önemlisi kendim için konuşuyorum vosvos sever İstanbul ekibi gibi sağlam abileriniz olsun. Onlar sorunlarınızı sizden önce yaşadıkları için en pratik ve en kolay çözümleri ve ellerinden geleni yaparlar. ( Abi Maketi unutmadım :) )
Bazı şeyleri olduğu gibi kabullenmeyi bilmelisin.Vosvosunun Orjinaline sadık kalmalısın.

Gökhan Öndaş
34 AD 2407
Kullanıcı avatarı
punisher
Vosdost

Mesaj #90 gönderen punisher » Prş Haz 11, 2009 8:24 am

snoopy289 yazdı:punisher abicim fren hortumları bakır değil mi? yani çatlaksa zaten frenin yoktur sanırsam yanlışsam sen düzelt!
Aracın altını yıkatayım ama o zaman içine doluyor su öyle bir sakıncası var bizimki için:))) Bu arada farın birinin içi paslandığından aliminyum folyo ile kaplı bu yüzden bilgisayara gerek duymadım:))

2 tane far 40 lira kareşim ön fren hortumları kauçuk arkalar bakır....

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir