vos sever polis :)

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
serkan1213
Vosdost
Vosvosumun adı: ateş böceği

vos sever polis :)

Mesaj #1 gönderen serkan1213 » Sal Ara 08, 2009 4:02 pm

bu sabah ılk defa vosumla uzun yola cıktım.Pek te uzun sayılmaz aslında 260 km..Her sey yolunda sağdan sağdan 80km hızla gıdıyoruz emnıyet kemerlerı takılı, vize,sigorta tamam hersey trafık kurallarına uygun.. Az ileride radara gırenlerı durduran polis cevırmesını gordum rahat rahat ılerlıyorum nasıl olsa radara gırmedım 80 ı gecmedım dıye,bır de polis kenara cek demesın mı, heyecanlandım tabi:) çektım saga camı actım buyrun memur bey bı hatamız mı oldu? dedım..Polis ehlıyet ruhsat falan ıstemeden sorulara basladı
-Polis kaç model bu vosvos?- 74 model memur bey
-kaç para yakıyo km de? -190-200 falan yakıyo
-hadi ya daha az yakıyo dıye bılıyordum..- yok yok yakıyo baya 1600cc bu :)
-kaç paraya aldın pekı?- .... tl ye aldım
-hmm iyiymiş çok hastası var bunun ya.-.bende hastasıyım zaten :)
soruları cevapladım tek tek sonra polis yolunuza devam edebılırsınız ıyı yolculuklar dedı.. bende buyuk saskınlıkla camı kapattım ve yoluma cırcırcır sesıyle dewam ettım.Sadece vos hakkında soru sormak ıcın polıs tarafından durdurulmak ılgınc geldı bana bılmem sız ne dusunursunuz:)
ayrıca yolda voscu bı amcayla da selamlastık yollarda vos gormek cok mutlu ettı benı:)

Resim
yavuzss
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Portakal

Mesaj #2 gönderen yavuzss » Sal Ara 08, 2009 8:03 pm

Alışırsın zamanla, gece Alkol çevirmelerinde yollar boş oluyor, muhabbet etme fırsatı oluyor çevirebiliyorlar :) Aynı dediğin gibi sorular.
VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #3 gönderen VOGEN » Çrş Ara 09, 2009 1:22 am

inşallah ceza için veya herhangi bir terslik için polis seni birkez daha durdurmaz bu sorular en çok sorulan sorular ve en büyük yanılgı voslar az yakar

tabi canım az yakar çok yaktığını söyleyince adamlar şaşırıyor
MİTHAT AYDIN
a.erim45
Vosdost
Vosvosumun adı: MONŞER

Mesaj #4 gönderen a.erim45 » Pzt Ara 14, 2009 3:02 am

bu konu gecince aklıma geldi :)
gecen sene vosu toplatırken renk değişicek diye 1 yıl vize yaptırmadan gezdim..ve her yolculukta polis durduracak diye ödüm patlardı ama neyseki hiç yaşamadım..durdursalar bile vos muhabbeti ..nedense evraklar tam oldumu durdururlar ama eksikken hiç durdurulmadım..şans işte.. bizim caddenin yaşlı bir trafikcisi var ..kaç kişinin canını yakmıştır .bana geldimi çek sağa çay söyliim sana der :) seviyorum ben yaa trafikcileri:):)
Kullanıcı avatarı
hunter
Vosdost
Vosvosumun adı: cino

Mesaj #5 gönderen hunter » Prş Ara 17, 2009 7:03 pm

benimde basıma geldi işyerimin önüne çektim bi gün bizim cinoyu bi baktım polis arkasında pilakaya bakıp bişeyler yazıyo çıktım hayırdır memur bey dedim kac model bu dedi 73 dedim hmmm yaptı bitanede ben düşünüyorum nasıl dedi dedim al bitane daha arba istemezsin yok yaa dedi açtım kapıları oturdu içine genişmiş dıştan bukadar durmuyo falan dedi biraz muhabbet sonra gitti bi kaç hafta sonra yolda giderken polis anonsu 99 kenara çek neyse çektim kenara ben evrakları çıkarıyodum geldi aynı memur abi iyide gidiyo kaç motor bu dedim 1600 abi maşallah cok iyi ya dedi giderkende bigünlüğüne alıcam senden onu dedi dedim bak o deme alınır o cino güzel isimmiş dedi gülüştükten sonra ayrıldık
ince_memed
Vosdost
Vosvosumun adı: henuz yok

Mesaj #6 gönderen ince_memed » Cum Ara 18, 2009 1:52 am

cok guzel bir anı,yasamak isterdım...
EAGLEAGLE
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Samsa

Cvp: vos sever polis :)

Mesaj #7 gönderen EAGLEAGLE » Sal Mar 27, 2012 3:55 pm

Ben Samsa'yı ilk aldığım gün polisin tüm araçları çevirdiğini gördüm ve otomatikman sağa yanaşıyordum ki polis memuru sen devam et dedi, çok şaşırdım.

Geçen gün de ışıklarda ekip otosu arkama yanaştı, hepsinin gözü üstümde ve yüzlerinde bir gülümseme. :) İnsan kendini acayip hissediyor :)
Samsa, Marilyn ve Ben
izustun
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Semoş

Mesaj #8 gönderen izustun » Sal Mar 27, 2012 5:29 pm

Polisler kolay kolay vos çevirmiyor çevirsede evrak kontrolü yada şüpheli gördüğünden değil muhabbet etmek için.aklıma benimde ufak bir anı geldi bundan 10-12 sene önce anneannem kullanıyordu vosvosu antalya'da pek çevirme olmaz özelliklede lara tarafında ama o gün güzeloba'da çeviriverdiler.zaten her gelenide alıyorlardı.bende o zaman yaşım 8-9 falan arkada oturuyorum.camı açtı anneannem ehliyet ruhsat vereyim mi oğlum dedi memura,memurda evraklar tam diyorsan sorun yok gidebilirsin dedi bakmadı bile sordu sadece.anneannemde var sanıyormuş var oğlum dedi biz geçtik gittik eve geldik.sonra farkettikki biz yanımızda sanıyorduk hepsi evde kalmış. :)
zaten yanında olmadığını bilse hayatta yalan söyleyemezdi anneannem
Resim

(o\_!_/o)
maya
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: şanslı

Mesaj #9 gönderen maya » Pzr Haz 17, 2012 4:05 pm

ruhsatı üstüme alırken, ruhsat elden ele geçmişti trafik şubede. telefonunda resimleri de vardır bi bakalım yoksa ruhsatı vermeyiz dediler. geçen de selam göndermişler :) tabi bunda küçük yerde yaşamanın katkısı büyük ...

geçen de yolda çevirme vardı, ben de yanaştım sağa... polis gülümseyerek geç geç işareti yaptı...

her yerde bi muhabbet ortamı doğuruyor vosvos. moralim bozuk olunca atlayıp kısa bir tur atıyorum. insanların gülümsemesiyle birlikte moral bozukluğu da tarih oluyo :)
gülşen
izustun
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Semoş

Mesaj #10 gönderen izustun » Çrş Haz 20, 2012 7:18 pm

ben daha pek kontrol için vosvos çeviren polis görmedim pek.ya çevirmiyorlar yada muhabbet için çağırıyorlar.aslında bence bunun nedeni vosvosa binen kişinin zaten arabasına çok düşkün olması ve hiçbirşeyini eksik etmemesi
Resim

(o\_!_/o)

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir