vos sever polis :)

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
sainz
Vosdost

Cvp: vos sever polis :)

Mesaj #11 gönderen sainz » Prş Haz 21, 2012 4:22 pm

Arkadaşımın 1970 Vos' unu kullanırken çevirmişlerdi. Ben evrak sormasını beklerken, "orijinal mi bu" sorusuyla karşılaşmıştım. :D

[b]İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.[/b]
maya
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: şanslı

Cvp: vos sever polis :)

Mesaj #12 gönderen maya » Çrş Ara 12, 2012 9:46 am

dün ilk kez polis çevirdi vosvosumla... bakıyorum arabalar hep geçiyo... sadece motorları çeviriyolar. sıra bana geldi sağa yanaş diye işaret etti. emin olamadım ben mi dedim kendimi göstererek :D evet dedi yanaş. eyvahhh dedim eksikleri düşünüyorum bi taraftan. emniyet kemeri arızalıydı haliyle takılmıyo. ruhsatta siyah-kırmızı, ama siyah-beyaz... plaka ön camda duruyo :) ben telaşlıyım tabi ilk çevirmem trafikte :) bizim burda bayan sürücülere pek dokunmazlar. amaaan dedim en fazla ceza yeriz.

nihayet durabildiniz diye başladı :) bunun fıkrası var sen biliyon mu diyo adam :) sona baktı sen fıkramı dinlemiyosun dedi. ilk kez dedim çevirmeye takıldım ondan telaşlıyım. ruhsata baktı kırmızı. bak diyo bu zaten muayeneden geçmez, gidip 35 tl ruhsat parası vereceksin 2 dakkada değiştirteceksin rengini. öndeki plaka neden camda duruyo. onu neden taktırmadın dedi. tamponu deldirmeye kıyamadım dedim :) yok dedi olmaz onu da yaptırman gerek. emniyet kemeri peki? yazın dedim yapmadılar hava çok sıcak kaynak riskli yakarız arabayı, kışın gel dediler :) başladı sorulara orjinal mi? temiz mi?

baya bi sohbet ettik en son ruhsatı verdi. çıkarken de akıl veriyo bak çapraz çık ki altı değmesin diye :) öyle işte...
gülşen

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir