parça arayan vosvoscular

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
tmtemiz
Vosdost
Vosvosumun adı: dost

parça arayan vosvoscular

Mesaj #1 gönderen tmtemiz » Sal Nis 06, 2010 11:02 pm

22 yıldır vosvos kullanıcısıyım.66 model vosvosum var. Yakında tüv e girecek. Yedek parça arayan arkadaşlar Göztepe sanayide Memet usta da her türlü vos vos parçası var.Tel 0542 613 11 09 , tüv için gerekli parçaları orda tamamladım. Turan hoca yönlendirdi derseniz size her türlü kolaylığı yapacaktır.Arkadaşlar , aklınıza herhangi bir şüphe gelmesin, ben öğretmenim , sadece bir esnaf arkadaşın elndeki parçaları vosvoscuların değerlendirmesini istedim.Memet ustaya kefilim.

tmtemiz
VEDAT75
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: DeDe

Mesaj #2 gönderen VEDAT75 » Sal Nis 06, 2010 11:07 pm

Turan bey merhaba öncelikle aramıza hoşgeldiniz.
Alım, satım, yedek parça ilan ve duyurularımızı
http://www.vospazar.com/ adresinden yapıyoruz.
Selam ve saygılar.
Resim

Vedat ATLAR
0533 313 18 36 / [email protected]
06 DD 126 1974 1300 (Krem)
06 NF 403 1974 1303 S (Turuncu)
Kullanıcı avatarı
mustafayilmaz33
Vosdost
Vosvosumun adı: B E E T L E

Mesaj #3 gönderen mustafayilmaz33 » Çrş Nis 07, 2010 2:32 am

sevgili vosdostu tmtemiz ilginiz için teşekkür ederiz VEDAT75 adlı üyenin yazmış olduğu gibi Alım, satım, yedek parça ilan ve duyurularımızı
http://www.vospazar.com/ adresinden yapıyoruz. 1 de benim konum başıma gelen'ler gibi kimsenin başına gelmesini istemem her ne kadar herkes aynı olacak diye 1 kaide olmasada yinede okumanızda fayda var dkkat--vt9451.html
tmtemiz
Vosdost

Mesaj #4 gönderen tmtemiz » Çrş Nis 07, 2010 8:30 pm

Arkadaşlar herkese selam.
Vedat arkadaşın uyarılarına teşekkür ederim. Şu son yıllarda üzgünüm ,Türkiyede ciddi bir güven bunalımı yaşıyoruz. Birbirimize güvenmenin, yardımlaşmanın hayatı nasıl kolay ve sevimli kıldığını bircok örnekle yaşadığım için bu paylaşımımı siteye koydum. Amacım reklam yapmak değil, şu günlerde esnaf arkadaşlar birer birer ortadan çekiliyorlar, en son ÖTV soygununda birçok vosvos severin de bu testi geçemediklerini hayretle gördük. Amacım (esnaf arkadaşların çoğu internet kullanamadıkları için) bu güzel sitelerden yararlanamayan esnaf arkadaşlara destek vermek. Son olarak Trabzondan 1600 silindir kapağı arayan arkadaşa Memet usta kapakları göndermiş, ustasına da tel ile yardımcı olmuş arkadaşın mutlu olması beni de çok mutlu etti. Anadolu da çok sevdiğim bir söz var .Sevinçler paylaşıldıkça çoğalır,dertler paylaşıldıkça azalır. Kalın sağlıcakla.
tmtemiz
Emre12
Vosdost

Mesaj #5 gönderen Emre12 » Sal Ağu 24, 2010 1:47 pm

Merhaba. bahsettiğiniz Mehmet ustayı bilirim ve çok iyi tanırım. Maalesef sizinle aynı iyi dilekleri beslemiyorum ona karşı. Yakinen tanıyan ve MECBURİYETTEN birçok işini de ona yaptırmış olan biri olarak KENDİ ADIMA pek tavsiye etmem kendisini. Saygılar.
Resim
VW 1200
Das auto
Kullanıcı avatarı
vwOzan
Vosdost

Mesaj #6 gönderen vwOzan » Sal Ağu 24, 2010 2:02 pm

herkez herkese ıyı gelmıye bılır ben sayet bı parca ararken satana pek bakmam onemlı olan sonuc bulmus olmam sorun sıkıntı eksık gıderılms olması ıyı nıyetle yaptıgınız paylasım ıcın cok tesekurler.... vwOzan
Kullanıcı avatarı
yunusbatmaz
Vosdost
Vosvosumun adı: SEVİMSİZ

Mesaj #7 gönderen yunusbatmaz » Sal Ağu 24, 2010 6:36 pm

Silindir kapakları Trabzonda hatta benim vosvosta Sevimsizde...O konuda çok yardımı oldu herkesin..Herkese teşekkür ederim..Kapakların durumu gayet iyiydi dediği gibi..
ResimResim
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #8 gönderen orko » Çrş Ağu 25, 2010 11:02 am

isim verip esnaf arkadaşları zor durumda bırakmak çok etik gelmiyor. uyarı mahiyetindeki sözlerin özel mesajla ya da bir araya gelindiğinde yapılması daha doğrudur.
stresss...
Emre12
Vosdost

Mesaj #9 gönderen Emre12 » Çrş Ağu 25, 2010 12:17 pm

Orko doğru söylüyorsun ancak bazen bunun bu şekilde yapılması gerekebiliyor. bile bile lades demeye gerek yok bana kalırsa. Ama tabii belirtmiştim zaten bu benim fikrim. Yada şu şekilde düzelteyim konuyu benim gibi genç arkadaşlar pek derdine derman bulamaz. Saygılar.
Resim
VW 1200
Das auto

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir