TÜVDEN bir kerede geçtim

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
tmtemiz
Vosdost
Vosvosumun adı: dost

TÜVDEN bir kerede geçtim

Mesaj #1 gönderen tmtemiz » Cmt Nis 17, 2010 10:11 pm

Arkadaşlar 66 vosvosumun tüm bakımlarını yaptırıp,Sultanbeyli TÜV e gittim.Biraz kuşkulu olarak gittim,sağ aynam yok, orjinalde de yok, geri vites lambası ve sis farlarım da yok , diğer tüm aksamlar yerli yerindeydi.İç lambalar dahil= sinyallere, farların ışık gücüne ve ayarlarına, fren tutuş değerlerine , şasi bağlantıları, ön takım burçlar , rotiller, lastik derinlikleri , motor ve şasi numaraları tek tek incelendi ve de arabam temiz çıktı, çok mutlu oldum, ustam Memet ustayı arayarak, katkılarından dolayı teşekkür ettim, korkulacak bir şey yok , olması gerekeni yapıyorlar. Herkese kolay gelsin.

tmtemiz
mırmır
Vosdost

Mesaj #2 gönderen mırmır » Sal Nis 20, 2010 12:28 pm

Hayırlı olsun, benim 1973 1303 mırmır da 1 seferde geçti; arka aks sağ-sol fren gücü sapması %23 ,ön aks %1,el freni %25.
Far ayarı kısa hüzmeli far yönü hatalı çıktı, Hafif kusurla geçti.
Muayene uzmanı altında bile hiç pas yok, araban iyiymiş dedi, sağolsun. :gözd:
alwaysloser
Vosdost

Mesaj #3 gönderen alwaysloser » Pzr May 16, 2010 6:26 pm

benim arkadaşta çok heyecanlı muayneye girecek bikaç işçilik lazım tabi parada :d
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #4 gönderen orko » Çrş Ağu 25, 2010 11:38 am

çok sıkıntılı bir araca sahip değilseniz, hafif kusurlar ile bir kerede geçiliyor tuv den...
stresss...

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir