İhtiyacı olan alsın

Teknik anlamda vosvoslarla alakalı olmayan her türlü konunun paylaşıldığı alan.
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
mustafayilmaz33
Vosdost
Vosvosumun adı: B E E T L E

Mesaj #21 gönderen mustafayilmaz33 » Cmt May 29, 2010 4:20 am

74 model1303 sinyal ve silecek koluna ihtiyacım var duyurulur

Kullanıcı avatarı
APR
Vosdost

Mesaj #22 gönderen APR » Cmt May 29, 2010 8:12 am

Arkadaşım vardır elimde. istersen alabilirsin.
vustang_muscle
Vosdost
Vosvosumun adı: TAZ

Mesaj #23 gönderen vustang_muscle » Cmt May 29, 2010 7:29 pm

bu konu ıyıce tıcarı faalıyet oldu tamam uygun paraya verılebılır ancak bende uygun paralara bı cok ıs yapıyorum ama bu sekılde koyup yayınlamıyorum yada yayınlayamıyoruz elımızdekı parcalar ıcın konu baslıgı altında yardımcı olma ıs gorulme bıle olsa ozelden pm atıyoruz yada vospazara koyuyoruz ?
oha vardır sabanı kırdırır oha vardır tum tarlayı surdurur ;)

irtibat msn:[email protected] tel: 0507 809 23 61
Kullanıcı avatarı
APR
Vosdost

Mesaj #24 gönderen APR » Pzr May 30, 2010 1:21 am

arkadaşım burası özgür bi site deilmi.aynı zamanda ben ticaret yapmıyorum.sadece ihtiyacı olanların işini görüyoruz.sende yapabilirsin.tek tek vospazar koyim desen hiç kimseye ilan koyacak yer kalmaz 2 sene boyunca.özelden atacakta vaktim yok benim.çünkü yoğun çalışıyorum.ticari amaçlı iş yapsam ztn çoğu arkadaşların yaptığı gibi rakam sölerim.isteyen alırderim çıkarım işin içinden öle deilmi.çoğu kişilerin yptığı gibi.bu tarz işlerdede pek maddiyata önem vermem.para benim için çok geri sıralarda kalan bişeydir.bunu beni tanıyanlarda daha ii bilir.
toprak_55
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Kaplumbabi

Mesaj #25 gönderen toprak_55 » Pzr Haz 13, 2010 2:52 pm

1303 cam fitil nikelajına ihtiyacım var
Herkes zengin doğamaz, Herkes zengin olamaz, Herkes zengin ölemez...
tortoise
Vosdost

Mesaj #26 gönderen tortoise » Pzr Haz 13, 2010 9:32 pm

Konu bence kalmalı, ticari faaliyet bile olsa illa parça ihtiyacı olan arkadaşlar olacaktır. Ben de Değirmendere'deyim ve bu konu sayesinde evime çok yakın vosvosa parça bulabileceğim iyi bir vosvossever ile tanışmış oldum, Tamda vosvosu kaportaya soktuğum sırada.

Parça ihtiyacı olan telefonla ulaşabilir. Alper iyi bir vos dostu. Kesinlikle ticari amaç gütmediğine eminim .
Emrah...
Resim
VOGEN
Vosdost
Vosvosumun adı: CABBAR

Mesaj #27 gönderen VOGEN » Pzr Haz 13, 2010 10:05 pm

eminim ticari amaç gütmediğini gayet güzel bir şekilde olayı özetlemiş fakat sitemizin satılık ilanları için bir bölümü var oraya tek bir açıklama ile ilanını verirse en azından konu gerçek yerine ulaşır ve daha fazla kişi ulaşabilir

ilan içinde birçok parçayı yazarsan arkadaşım en azından aratanlar hangi parçayı ararsa arasın senin ilanla karşılaşır :)

elinde birçok parça olduğu için işinde kolaylaşır siteye giremesen bile ilana tel no nu yazarsın parça lazım olan arar :)

kolay gelsin
MİTHAT AYDIN
vustang_muscle
Vosdost
Vosvosumun adı: TAZ

Mesaj #28 gönderen vustang_muscle » Sal Haz 22, 2010 11:54 pm

aynen oyle konu acma kısmının olmayacagını soyledım ben zaten cunku hıc kımse ısterse 1 tl den versın 1,000 tl lık parcayı sıtede konu acamaz tarzında bı kural var ? www.vospazar.com adresı var sadece tum parcalar mevcuttur ırtıbat yazdıgınız takdırde herkes ulasabılır :ok:
oha vardır sabanı kırdırır oha vardır tum tarlayı surdurur ;)

irtibat msn:[email protected] tel: 0507 809 23 61
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #29 gönderen orko » Çrş Ağu 25, 2010 11:44 am

site içinde bu tür bir konu olması da çok göz tırmalamıyor. zaten admin var moderatör var. eğer sorun olursa onlar müdahale ederler.
stresss...

“Genel Konular” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: İncİ ve 7 misafir