ÖRNEK ALINACAK BİR VOS

Sanal alemde gezinti esnasında bulduğunuz vos resimlerinin ve videolarının linklerini burada paylaşabilirsiniz..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

ÖRNEK ALINACAK BİR VOS

Mesaj #1 gönderen [ WOLF ] » Cum Eyl 09, 2005 6:28 pm

Arkadaşlar bu vos gerçekten hoşuma gitti yani yapılan modifiye hem çok şık olmuş hem görüntüsünde itici bir durum söz konusu değil.. Üzerinde örnek alınabilecek yenilikler var...

yasinm
Vosdost

Mesaj #2 gönderen yasinm » Cum Eyl 09, 2005 6:37 pm

evet gerçekten çok güzel tamponun altındaki karlık çok güzel bende zamanında diyer voslarda kullanmıştım aynı tipti heemen hemen ondada delikler falan vardı ayriyetten çamurluk ağızlarıda benim vostakilerle aynı sadece 2-3 cmdaha daha uzun yada benim tampon ek olarak geldiği için üzerine bana öyle geliyor kaput içindeki çelik koruma bağlantıları gergileride bende yaptırmıştım ama diğer cabrio vosumda vardı...ve gerçekten çok faydalı kaza yaptığımda anladım ama doğru yerleştirilmesi gerekiyor...marşbiyerlerde hoş olmuş arabayı gösteren en güzel şeyin jant lastik olduğunu birkeredaha anladım...murat abi paylaşımın için teşekkürler...
oguzhan
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü

Mesaj #3 gönderen oguzhan » Cum Eyl 09, 2005 7:01 pm

züperrrr varyaaa benim vosu aynısına çevirmezsemm görrr
THE END
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #4 gönderen efeeryurt » Cum Eyl 09, 2005 7:02 pm

ewt murat abi, paylaşımın içi saol.. bence de çook hoş bi vos olmuş, yapanın ellerine sağlık.. çamurluklara bayıldım.. rengi de güzel bence...
Resim
yasinm
Vosdost

Mesaj #5 gönderen yasinm » Cum Eyl 09, 2005 7:13 pm

fotoğraf siyah beyaz rengini nereden anladın kardeş...haaa birde oğuzhan senin vosu aynısına çevirmek hiçte zor diil pekte masraf açmaz sana gene bir göl kenarı toplantısı düzenleyip kanına gireyim senin...
KTY
Vosdost

Mesaj #6 gönderen KTY » Cum Eyl 09, 2005 7:16 pm

çamurlıklar aynalar silecek gergiler jant lastik karlık hepsi harika ötesi ve ilk bakıldıgında dikkat edilen tek sey vosun uzerinde abartı bişi olmaması... gercekten cok basarılı..! paylasımın için cok saol murat abi...
ONE woRLd, ONE loVe, one CAR..!

FOREVER STANDOX

Resim
refika
Vosdost

Mesaj #7 gönderen refika » Cum Eyl 09, 2005 9:11 pm

İşte abi ya olay budur!!!!!!!!!
Hayalimdeki şey , abartısız modifiye?! Süper gerçekten??
Tek kelimeyle müthiş yani!!!
Murat abi başka fotosu varmı bu aletin???
yasinm
Vosdost

Mesaj #8 gönderen yasinm » Cum Eyl 09, 2005 9:51 pm

arkadaşlar ön camlarda kelebekte yok bende bu sistemi kullanmıştım diğer vosumda gerçekten çok güzel gözüküyor tavsiye ederim... birde sinyal bulamadım ön tarafta benmi göremiyorum yada farın içindemi bilemedim...
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #9 gönderen vosbik » Cum Eyl 09, 2005 9:58 pm

çok güzel bir vos.yapanın eline sağlık.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #10 gönderen efeeryurt » Cum Eyl 09, 2005 9:59 pm

yaa sinyal yok ewt ama bence yan camlar garip gibi yaa.. yanii yarış arabalarında olur ya, böle plastik gibi.. baksanıza kapalı olan kapının camı böle dalga dalgaa.... normal cam okdr dalgalı olmaz kii
Resim

“Video ve Resimler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir