Fotoğraflarla 1970 model Vos Restorasyon..

Sanal alemde gezinti esnasında bulduğunuz vos resimlerinin ve videolarının linklerini burada paylaşabilirsiniz..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
cilker
Vosdost
Vosvosumun adı: yavru

Mesaj #11 gönderen cilker » Prş Tem 02, 2009 8:58 am

insan binip sürmeye kıyamaz çok güzel görünüyor..

yavuzss
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Portakal

Mesaj #12 gönderen yavuzss » Prş Tem 02, 2009 9:10 am

kırpık yazdı:
1300 L hastasıyım bu vosların...vallahide billahide çok aradım ama bir türlü bulamadım...kısmet...

1300L değil bu abi biraz daha incele fotoları farkedeceksin ;) nasıl yani diyeceksin ama asıl L serisi bu derim ben ama hatam varsa affola

Toplanmış olan araba Amerikan versiyon, onlarda da L paketinde olanlar standart oluyor, ancak motor o dönemde en büyük olanı takılı oluyor, 1967-1970 arası 1500 1970'ten sonra 1600 motor standart oluyor. Bu 72 öncesi bir standart kasa Amerikan, muhtemelen arkalar mafsallı aks.

“Video ve Resimler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir