Vosvoslara aksesuarlar

Sanal alemde gezinti esnasında bulduğunuz vos resimlerinin ve videolarının linklerini burada paylaşabilirsiniz..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
carpe diem
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Piraye

Mesaj #51 gönderen carpe diem » Prş May 28, 2009 12:04 pm

Yok mu arttıran

---Turan DEMİRER---

Resim

Uploaded with ImageShack.us

Kimler Geldi Kimler Geçti

06 KP 384 1972 1302
06 FJA 85 1974 1303
06 NT 303 1974 1303S
06 EP 434 1967 1300

Resim
Kullanıcı avatarı
carpe diem
Moderatör
Moderatör
Vosvosumun adı: Piraye

Mesaj #52 gönderen carpe diem » Pzr May 30, 2010 7:20 pm

Sanırım kalmadı :)
---Turan DEMİRER---

Resim

Uploaded with ImageShack.us

Kimler Geldi Kimler Geçti

06 KP 384 1972 1302
06 FJA 85 1974 1303
06 NT 303 1974 1303S
06 EP 434 1967 1300

Resim
şibumi
Vosdost

Mesaj #53 gönderen şibumi » Sal Haz 01, 2010 11:32 am

İnsanlığın çoğunluğu için etkili olabileceğimiz yeri seçmişsek, hiçbir yük bizi kamburlaştıramaz. Çünkü artık o herkes adına ödenen bir bedeldir; artık tadına vardığımız şey yoksul, kısıtlı, bencilce bir sevinç değildir, mutluluğumuz milyonlara aittir.
şibumi
Vosdost

Mesaj #54 gönderen şibumi » Sal Haz 01, 2010 11:45 am

valla bir atölye tutalım kendimize boş vakitlerimizi hafta sonlarını degerlendirriz çalışmalarımızı yaparız hatta ürettiklerimizi yurt dışına satarız kirayıda karşılamış oluruz . bu arada arkadaşlar güneşliğin bi kalıbını cıkarttırırsak ben ostimde yaptırta bilirim bi atolyenin yarı sahibi arkadaşa söyledim atolye ankarada kompozit işi yapan sayılı atolyelerden ama bana abi hiç boş vaktimiz yok dedi bilmiyorum ama ben bi cözüm bulmaya çalışacam gerci kalıbını Turan bulur diyer kulüplerden :) şaka bi yana arka motor kısmının üstüne yerleştirilen bagaj istiyorum varsa elinde olan kendime bir tane yaptıracam Turancım sen bulursun bi numune artık :)
İnsanlığın çoğunluğu için etkili olabileceğimiz yeri seçmişsek, hiçbir yük bizi kamburlaştıramaz. Çünkü artık o herkes adına ödenen bir bedeldir; artık tadına vardığımız şey yoksul, kısıtlı, bencilce bir sevinç değildir, mutluluğumuz milyonlara aittir.
gunebakan
Vosdost
Vosvosumun adı: böcükmobil

Mesaj #55 gönderen gunebakan » Sal Haz 01, 2010 8:46 pm

şibumi yazdı:valla bir atölye tutalım kendimize boş vakitlerimizi hafta sonlarını degerlendirriz çalışmalarımızı yaparız hatta ürettiklerimizi yurt dışına satarız kirayıda karşılamış oluruz . bu arada arkadaşlar güneşliğin bi kalıbını cıkarttırırsak ben ostimde yaptırta bilirim bi atolyenin yarı sahibi arkadaşa söyledim atolye ankarada kompozit işi yapan sayılı atolyelerden ama bana abi hiç boş vaktimiz yok dedi bilmiyorum ama ben bi cözüm bulmaya çalışacam gerci kalıbını Turan bulur diyer kulüplerden :) şaka bi yana arka motor kısmının üstüne yerleştirilen bagaj istiyorum varsa elinde olan kendime bir tane yaptıracam Turancım sen bulursun bi numune artık :)

ben de tavan üstü bagaj ve bambu sepet istiyorum :) ne güzel aksesuarlar ama yurtdışında da çok pahalı malum hepsi antika.
şibumi
Vosdost

Mesaj #56 gönderen şibumi » Çrş Haz 02, 2010 8:04 am

ama sen cokşey istiyosun :) Turan hepsinden bir numune bulur bizde aynısından hatta daha kaliteli malzemeden yaptırrız :ok:
Kullanıcı avatarı
mutlu_vw
Vosdost
Vosvosumun adı: YANLIZ GEORGE

Mesaj #57 gönderen mutlu_vw » Prş Haz 03, 2010 10:26 pm

hepsi cok guzel bi kac tanesi benim de istedigim urunler ama merak etmeyin yakında gidiyom gemiye olmayan ne varsa getirmeye calisacam buraya burda kendimiz ornek alarak imalat yapariz ama en 6 ay beklemeniz gerekiyoo :)
msn : [email protected]
YANLIZ GEORGE
şibumi
Vosdost

Mesaj #58 gönderen şibumi » Cum Haz 04, 2010 8:10 am

dün şaşmazda diyer kulüplerden bir voscuyla tanıştık onun bir müşterisinde varmış arka tanpona takılan bagajlardan o fotarafını cekeçek olmazsa isteyecek :ok: artık diyerlerinide sen getirirsin :)
gunebakan
Vosdost
Vosvosumun adı: böcükmobil

Mesaj #59 gönderen gunebakan » Cum Haz 04, 2010 8:54 am

dün ben de eryaman 3. etapta kırmızı bi vosta gördüm o bagajdan.yapılamayacak birşey değil.fotoğraf makinem olsaydı çekecektim.ben arkaya bisiklet taşıyıcısı takmıştım buda bi benzeri aslında.
Kullanıcı avatarı
mutlu_vw
Vosdost
Vosvosumun adı: YANLIZ GEORGE

Mesaj #60 gönderen mutlu_vw » Cum Haz 04, 2010 8:28 pm

ben bi turkiyeye ihracat ayagi olusturcam boyle bulunmayan parcalar icin :) biz goremesekte cocuklarimiz gorcek en azindann :) :)
msn : [email protected]
YANLIZ GEORGE

“Video ve Resimler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir