Tüvtürkte araba muayenesi ve vatandaşın görüşleri :)

Sanal alemde gezinti esnasında bulduğunuz vos resimlerinin ve videolarının linklerini burada paylaşabilirsiniz..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
carpe diem
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: Piraye

Tüvtürkte araba muayenesi ve vatandaşın görüşleri :)

Mesaj #1 gönderen carpe diem » Sal May 11, 2010 10:14 pm

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FhPvFB_Ddpc[/youtube][/quote]

---Turan DEMİRER---

Resim

Uploaded with ImageShack.us

Kimler Geldi Kimler Geçti

06 KP 384 1972 1302
06 FJA 85 1974 1303
06 NT 303 1974 1303S
06 EP 434 1967 1300

Resim
Kullanıcı avatarı
mrtakd
Vosdost
Vosvosumun adı: ROAD RUNNER

Mesaj #2 gönderen mrtakd » Sal May 11, 2010 10:24 pm

tamam adamın dediği herşey doğru değil ama çok iyi bir yere değindi sanki arabalarımızı sürdüğümüz yerler avrupaya göre ya istedikleri belli dudullu muayne istasyonuna giderseniz dikkat edinde giderken rotlarınız yada balansınız bozulmasın :)
sekoban
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: Şimal

Mesaj #3 gönderen sekoban » Sal May 11, 2010 11:31 pm

esprili bi yaklaşım olmuş. bence mantıklı bir uygulama fakat 126 lira çok büyük bi miktar sıkı tutsunlar sağlıklı olsun herkeesin aracı ama 15 dk lık işlem için 126 TL para alacaklar istasyonlarıda şehrin dışına yapmışlar yakıt masrafı geçirmedikleri için eksik olduğu için parça ve usta parası ee TÜRK insanın durumu belli zaten... ben kendimi muayene ettiremiyorum diyor adam adamda haklı valla...
...ŞimaL KıZ...
Karadeniz'in Asil Kızı

34 SC 940

1972 1302L Cabrio
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #4 gönderen orko » Çrş Eyl 22, 2010 1:11 pm

ADAM HAKILI ARKADAŞLAR. BİZİM YOLLARIMIZ AVRUPA GİBİ DEĞİL Kİ O YOLLARA UYGUN ŞARTLARI ARABALARIMIZDA ARIYORSUNUZ...
stresss...
blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #5 gönderen blue-chip » Çrş Eyl 22, 2010 2:21 pm

ne yazık ki hiçbirinize katılmıyorum.
muayene hayat kurtarır, inanın bana...
avrupa şartlarında muayene yapılse gerçekten türkiye yollarındaki araçların yarısını hurdaya ayırmak gerekir emin olabilirsiniz.
tüvtürk web sitesine girip muayene öncesi kontrolleri yapan kimse şimdiye kadar ikinci tura kalmadı etrafımda.
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #6 gönderen orko » Çrş Eyl 22, 2010 2:31 pm

elli lira extra ücret karşılığında tabanı çürümüş arabaların bile köpükle falan tabanını onarıyorlar zifle kapatıyorlar. üç beş ayar çekip muyeneden geçiriyorlar. bizzat şahidim bu konuda. evet keşke böyle olmasa ama bizim şartlarımız ile avrupa aynı değilken avrupa standardında muayene de adil değil. olmasın demiyorum olsun tabi ki bizim güvenliğimiz için gerekli. ama sadece muayene ile olmaz. yollardaki ölüm çukurları yok olsun önce. insana insan değeri verilsin sonra tuv gibi yüksek standartlı muayene istasyonları oluşturulsun. bu iş yemeğe önce tatlıdan başlamak gibi bir şey...
stresss...

“Video ve Resimler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir