Siz Olsanız Neyi Tercih Edersiniz?, Lpg kazan yeri

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
yunusbatmaz
Vosdost
Vosvosumun adı: SEVİMSİZ

Mesaj #21 gönderen yunusbatmaz » Prş Eyl 16, 2010 8:19 pm

Bu mikser olayı nedir merak ediyorum? hangisi daha randımanlı ? ikisi içinde fotoğraflı bir açıklama varmı? çok soru sordum ama merak ettim şimdi :D ve mikser ne kadardır :D

ResimResim
Kullanıcı avatarı
vw911
Vosdost

Mesaj #22 gönderen vw911 » Prş Eyl 16, 2010 9:17 pm

ben mikser taktım vos açık hava filtresni modifiyettim mikseri filtreye monte ettim üşenmezsem resmini çekerim.2 aydır üşeniyorum oda ayrı.

tek sorunum 2 marş ta çalışıyor nedenini çözemedim.

yunus mikser fiatı konusunda bilgim yok hediye geldi.ama pahalı bir malzeme değil ocaklardaki gazın çıktığı delikli malzemenin karbüratore göre ayarlanmış hali 31 lik için bulamadık dediğim gibi yaptım.
Y.Besim Siligür

05053874892
gunebakan
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: böcükmobil

Mesaj #23 gönderen gunebakan » Prş Eyl 16, 2010 11:40 pm

teşekkürler gezmeye başladım hemen.kalecik festivaline gideceğim cumartesi :) haberim yoktu forumu gezdim ama sürekli belirsiz şeyler vardı ben de işletmeyim birşey olmaz vosvosları polis çevirmez hesabına taktırdım:)benim mikserden haberim yok,sadece ön tarafından bi delik deldiler ve gördüğüm kadarıyla direk düz boru giriyor karbüratöre.kelebeği iptal ettiler o kadar.bu arada benzini karbüratöre püskürten küçük pirinç parça da arazi oldu :) ya ben kaybettim ya onlar günahını almayım.
HALİDUN YILDIZ
Vosdost
Vosvosumun adı: HERBY

Mesaj #24 gönderen HALİDUN YILDIZ » Prş Eyl 30, 2010 2:17 pm

LPG TANKININ MOTORA YAKINLIĞI İLE NE ALAKASIVAR ISIİLE ALAKALI OZAMAN RENAULT SİTEYŞİNVAGON ARABALARDA ARKA BAGAJDA GÜNBOYU GÜNEŞ ALTINDA ANTALYADA ISI 35DERECE ARAÇ İÇİNDE60 DERECE PATLAMIYOR
Kullanıcı avatarı
suleymankurtali
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +

Cvp: Siz Olsanız Neyi Tercih Edersiniz?, Lpg kazan yeri

Mesaj #25 gönderen suleymankurtali » Cmt Tem 23, 2011 4:56 pm

Selam millet arka kolduğun arkasına özel yapım depolar var mesela atikerde ince tam o boşluğa göre ben kendi arabamda yaptım gayet güzell...
Resim
Kullanıcı avatarı
yunusbatmaz
Vosdost
Vosvosumun adı: SEVİMSİZ

Cvp: Siz Olsanız Neyi Tercih Edersiniz?, Lpg kazan yeri

Mesaj #26 gönderen yunusbatmaz » Cmt Tem 23, 2011 8:13 pm

1 yıl önceki yazmış olduğum konu hortlamış :D En uygun yer arka koltuğun altıdır arkadaşlar sıkıntı hallolmuştur :D teşekkürler
ResimResim

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir