acilllll yardım çok yakıo km de700 tl

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
sdraydin
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +

acilllll yardım çok yakıo km de700 tl

Mesaj #1 gönderen sdraydin » Prş Şub 10, 2011 10:18 pm

arkadaslar aracım cok yakıo km de 700 tl bılıorum hıc normal deıl benzın hortumlarından kacırıodu degıstırdım sımdıde ustam benzın otomatıgı kaçırıo dedı daha once bole sorunla karsılaşan varmı varsa yardımcı olabılırmı

gunebakan
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: böcükmobil

Cvp: acilllll yardım çok yakıo km de700 tl

Mesaj #2 gönderen gunebakan » Prş Şub 10, 2011 11:26 pm

benzin otomatiğinin diyaframı bozulduğu zaman benzin otomatiğinden kaçırabilir hatta yağına benzin karışabilir.çok yakmasının sebebi dediğine göre benzin kaçağı.
bir an evvel benzin borularınıikarbüratörün girişini,karbüratör contalarını kontrol et,benzin şakaya gelmez ufak bi kıvılcımda çok büyük masraflara sokabilir seni.
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #3 gönderen orko » Cum Şub 11, 2011 8:26 am

benzin otomatiği 40 lira falan olması lazım al tak sıfır bi tane. kaldı ki bu yakıtın 35-40 kuruş yakana kadar uğraşacaksın mecburen. ayrıca günahını almayım kimsenin ama bir kaç farklı ustadan da fikir al vosvosa dair. zira bazı ustalar iş olsun diye sorunu hemen çözmüyorlar.
stresss...
sdraydin
Vosdost

Mesaj #4 gönderen sdraydin » Prş Mar 17, 2011 9:28 pm

benzım otomatıgınıde değiştirdim arkadaslar hatta benden cok kullandı ustalar 2 hafta ustune ustalarda kaldı hala aynı bısey solummu bu konuda ıcım rahat kulhakkı yıyenın cezası bu dunyadada obur dunyadad soruluyor ben hevesle kullanamadım adamlar 700 km yapmışlar tup taktırcam ama takan ııı bı usta bulamadımvarmı tanıdıgınız ıstde anadolu yakasında özelden msj atarmısınız çok tşk
ZFR
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh -
Vosvosumun adı: !!!...KARINCA...!!!

Mesaj #5 gönderen ZFR » Pzt Mar 21, 2011 12:51 pm

allah kolaylık versin serdar.... umarım sorunun çözülürde gönül rahatlığı ile binersin....
serdarbuğan
Vosdost
Vosvosumun adı: çilek

Mesaj #6 gönderen serdarbuğan » Pzt Mar 21, 2011 9:49 pm

karbüratörüne baktırdınmı malum bu meretlerin karbüratörleri sabıkalı iyi karbüratör demek yakıtın önemli ölçüde düşmesi ve performans artışı demektir.karbüratörünü iyi bir ustaya ayarlattır yine sonuç alamazsan sıfırını alacaksın piyasada brezilya malı karb ler mevcut en kötü haliyle şu anki durumdan iyi bir sonuç verir. :ok:
Resim
Kullanıcı avatarı
orko
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: müjqan' dı...

Mesaj #7 gönderen orko » Sal Mar 22, 2011 8:47 am

vosunu kimseye bırakıp gitmeyeceksin. usta denilen bir çok kişi buna mecbur ettiriyor araç sahiplerini. düzgün ustalar da vara ama her zaman yakınlarda olmuyorlar.
stresss...

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir