Tamir Takım Galiba

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ozcan
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: tek marş :)

Tamir Takım Galiba

Mesaj #1 gönderen ozcan » Pzt Nis 04, 2011 10:31 am

evet arkadaşlar herkese merhaba
benim tek marş bu aralar dengesizleşti ve yakıtı değişti genel olarak zaten benzin fiyatlarından dolayı yakıt biraz fazla ama şu anda değişken yakıyor. mesela geçen gün deneme amaçlı depo sıfırken 20 tl ye 50 km gittim ve bittiğinde tekrar 20 tl koydum fakat gece eve dönerken eşimde yanıma aracım 27 km de teklemeye başladı ve stop etti.ve yağmurda aldım bidonu elime tuttum benzincinin yolunu aldım benzini döndüm eve tabi moralimi çok bozdu usatamın yolunu tuttum hemen kendisi çok çabuk cinnettine bağlayan bi ustadır :) karbüratör e tamir takım deniycez dedi bütün memeler felan değişecek dedi tamir takımı da aldık ve bekliyoruz bakalım karbüratördeki diğer sorun ise gaza basıp bıraktığımda kelebek takılı kalıyor tam oturmuyor. böyle bi sorunum var arkadaşlar sizinde görüşlerinizi bekliyorum çok teşekkürler kafanızı ağrıttıysam kusura bakmayın

Kullanıcı avatarı
cezbe
Vosdost

Cvp: Tamir Takım Galiba

Mesaj #2 gönderen cezbe » Prş Nis 07, 2011 9:21 pm

özcan aramıza hoş geldin :D kelebek yayını değiştirmeyi denedinmi? :D
ozcan
Vosdost
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: tek marş :)

Cvp: Tamir Takım Galiba

Mesaj #3 gönderen ozcan » Cum Nis 08, 2011 8:19 am

yaydan değil kardeşim ya tamir takım takıldı arabanın sesi falan da düzeldi bildiğin gibi yani bay etkili oldu yakıt değerleri şöyle 20 tl benzinle 39 km yani yine yüksek ama önceki değerlerden yine iyi alt devirlerde yığılmalar oluyo kendini biraz zor topluyo araba ve çekişleri biraz zayıp tekrar bi ayar yapılması gerekiyo ama biliyosun ki artık orda değil

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir