lpg ile ilgili bilgi

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
ktaha
Vosdost

lpg ile ilgili bilgi

Mesaj #1 gönderen ktaha » Cum Ara 09, 2005 3:45 pm

lpg takan iyi bir yer bilen var mı....benzinden çok cebim yandı para yetiştiremiyorum.

BADCAT
Vosdost

Mesaj #2 gönderen BADCAT » Cum Ara 09, 2005 5:16 pm

Benim ve oğuzhan ın taktırdığı yer var bende geçen ay taktırdım eğer düşünürsen yardımcı olurum
yasinm
Vosdost

Mesaj #3 gönderen yasinm » Cum Ara 09, 2005 10:08 pm

benimde arkadaşım var lpg montajcısı istersen bende yardımcı olabilirim..
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #4 gönderen [ WOLF ] » Cum Ara 09, 2005 10:44 pm

Adres verin arkadaşlar
yasinm
Vosdost

Mesaj #5 gönderen yasinm » Cmt Ara 10, 2005 12:42 am

şaşmaz sanayi sitesi 8.sokak tel örgü bloğunun sonunda doğanusta lpg ustası sadece sertifkalı ve garntili...birde hüseyin usta var oda başken sanayi sitesinde vosvagen tamircisi oda lpg montajı yapıyor iş kesinleşince irtibatı kurmanda yardımcı olurum fiyatlardada saolsun sanayideki dostlarımız bizi kırmıyıp yardımcı oluyor tüm vosvostür ailesine elimden gelen yardımı ve indirimi yaptırırım sanayide tüm dallarda tanıdıklarım var SAYGILAR...
ktaha
Vosdost

lpg ile ilgili bilgiler

Mesaj #6 gönderen ktaha » Pzt Ara 12, 2005 6:02 pm

herkeze teşekkürler içim çok rahatladı :D bende dediginiz gibi ilk önce baskı balata problemimi halledicem daha sonrada olmassa yavaş yavaş digerlerini yapıcam 8) .
Lpg taktırmada ortalama fiyat nedir taksit yapıyorlormu bir bilginiz varmı? :?:
Bana birde olabilecek bildiginiz yerlerin telefon numaraları varsa verirseniz sevinirim.
Herkeze iyi günler. :)

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir