tıkanan depo

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
suvos
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: totoş

tıkanan depo

Mesaj #1 gönderen suvos » Cum Nis 13, 2012 6:29 pm

arkadaşlar depomda pislik var ve sürekli tıkanıyor ben kendi imkanımla temizledim ama olmamış varmıdır bir çözümü yolu acaba dipteki pisliği dışarı atabilecek.

Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Cvp: tıkanan depo

Mesaj #2 gönderen gürhan » Cmt Nis 14, 2012 8:43 pm

suvos yazdı:arkadaşlar depomda pislik var ve sürekli tıkanıyor ben kendi imkanımla temizledim ama olmamış varmıdır bir çözümü yolu acaba dipteki pisliği dışarı atabilecek.

benzin filtrelerin var ise tıkanma diye bir şey olmaması lazım...
tek yol temizlik...depo sökülecek, 2-3 litre benzine kıyılacak, açık yerleri kapatıp...çalkala, yavrum çalkala...
Kullanıcı avatarı
suvos
Vosdost

Mesaj #3 gönderen suvos » Sal Nis 17, 2012 2:41 pm

filtrem var ama tıkanma hortumda deyil deponun tam çıkış ağzında sanırım sıkı bir üfleme ile açılıyor sonra tekrar. napalım bir çalkalamadığımız kaldı onuda yaparız.
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #4 gönderen gürhan » Sal Nis 17, 2012 4:51 pm

depoyu kendiniz çıkarıp taktıysanız, takarken hortumun üstüne oturtmuş olabilirsiniz, hortum ezildiği için benzin akışına izin vermiyor olabilir.
Kullanıcı avatarı
suvos
Vosdost

Mesaj #5 gönderen suvos » Çrş Nis 18, 2012 3:30 pm

yok gürhan abi kendim taktım ama ondan deyil sebeb benim ama içinden pisliği çıkaramadım içi çok karmaşık azıcık bir benzini bile çıkaramadım heralde şöle bidon gibi olsada temizlense bu voslar uğraşılmayı seviyor :)

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir