İSTANBUL DA LPG (öncelikli anadolu yakası)

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
berkan
Vosdost
Kan Grubu: B Rh +
Vosvosumun adı: kapuş

İSTANBUL DA LPG (öncelikli anadolu yakası)

Mesaj #1 gönderen berkan » Prş May 03, 2012 9:57 pm

Selamlar..
Ben vosuma lpg taktırmayı düşünüyorum ama işin ehli ustalar nerelerde kimlerdir ?
Önemli bir işlem ve doğru yapılması gerekiyor..Birde ne kadara maloluyor ?
Kullananlar ve bilgisi olanlar lütfen yardım..
Teşekkürler..

Kullanıcı avatarı
e_sercan
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh +
Vosvosumun adı: VosCan :::...

Cvp: İSTANBUL DA LPG (öncelikli anadolu yakası)

Mesaj #2 gönderen e_sercan » Cum May 11, 2012 3:18 am

Sarıgazide egzozdan ısıtmalı sistem atiker tatktırdım 3 ay önce hiç bi problemim yok ve maaliyeti brc'ye göre yeterince düşük.. brc 800. atiker 450. önce ve egzoz ısıtma sistemini alıp ii bi yerde kaynaklatman gerekiyor. soora sarıgaziye gidiyosun meydanda bp ve full benzin istasyonları var ordan yukarı doğru yol çıkıyor kolay bulabilirsin yerini ''özka lpg''. tel: 0216 621 84 41 ihsan ve eşref usta var abi kardeş işi yapıyorlar benim adımı ver mavi vosvoslu çocuk diye zaten anlarlar :)) ilk başta biraz naz yapabilirler takmama konusunda ama ikna edebilirsin :D

alttaki linkte ısıtma çubuğunu görebilirsin.. çok ii bi sistem bence.. kırılma yada gaz kaçağı imkansız.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-vosvoslar-icin-lpg-egzost-isitma-cubugu-63930173/detay/

ayrıca tüp ile ısıtma çubuğun için fleksi boru yaptırman gerekiyo lpgyi taktırdıktan soora hemen gidip yaptır çünkü söylediim lpgcide yapmıyolar malzemeleri standart kullandıkları için. lpg sistemini taktırdıktan sonra herhangi bi lpgcide söktür senin boruları ve aynı ölçüde yaptır fleksiden soora ver adamlara bağlasınlar 10 20 lira bi işçilik alırlar.. (sıcak ve soğuğa dayanıklı fleksi hortum diye söylersen yaptırırsın bütün rekorcularda) motor hareketli olduğu için bakır borular esneme yapmıyor ve kırılıp gaz kaçağına neden oluyor demedi deme :dede:
05543083162 kafana takılan bi yer olursa ara beni gün içinde yardımcı olurum
Vos'Can'dır!..

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir