LPG Yardım

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
tortoise
Vosdost

Mesaj #11 gönderen tortoise » Sal Eki 04, 2005 4:48 pm

Mami olm bi proje işini çözemedin ne adamsın yaw alla alla... :P

Emrah...
Resim
_cem_
Vosdost

Mesaj #12 gönderen _cem_ » Sal Eki 04, 2005 11:18 pm

Atacım sen bildiğim kadarıyla orjinalci bir insansın. Sana LPG yakışmaz kardeş. Eğer madem illa taktıracam diyorsan, bırak onu bunu EMPI marka lpg cihazları takmalısın bence. Yoksa gözümde senin Orjinalci Ata imajın yalan olur ona göre. Sonra imzanı da değiştirmen gerekecek. Sen kalkışma kardeş bu işlere hiç. :shock:
(Bu arada ben vosumda vikars marka dönüşüm kullanıyorum, valla yerli malı mala gayet mutluyuz. Yakıt tüketimi ve performans 10 numara 3 ay önce 500 ytl'ye yaptırdım. İş bankası kredi kartına 2-12 taksit yapıyorlar. Peşin 450 ytl. Projesi şimdilik yok ama yılbaşında sonra oda olacakmış. Düşünen olursa 0535 636 28 56 tel numaram yardımcı olurum)(Ata parentez içleri sana ait değildir lütfen okuma :D )
[img:e347a4135f]http://img175.imageshack.us/img175/536/burvosder3sf.jpg[/img:e347a4135f]
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #13 gönderen efeeryurt » Çrş Eki 05, 2005 9:19 am

orjinal vosa lpg taktırmayııın yaaaa 8-)
Resim
tortoise
Vosdost

Mesaj #14 gönderen tortoise » Cum Eki 21, 2005 11:32 am

lpg yi Kocaeli'de yaptırsam ankaraya geldiğimde projesini alabilirmiim? Mami öle yapmıştı alabilirsem ne kadara alırız ordan projei?
Emrah...
Resim
NT
Vosdost

Mesaj #15 gönderen NT » Cum Eki 21, 2005 2:25 pm

Arkadaşlar geçen bizde Cabrioya taktırdık.Süper oldu bütün aparatları içeriye koydurduk.Dışarıda birşey belli olmuyor.Sistemde yağ ısıtmalı.Yalnız ustanın dediğine göre bu arabalara proje için bakanlık izin vermiyormuş.Alanlar var dedik mutlaka bir üçkağıdı vardır dedi.Sürekli bu işler için ankaraya gidiyormuş ama daha vosvos lar için hiçbir firma alamadı diyor.Benim kafam çok karıştı.Eger projeli taktıracak varsa iyiaraştırsın derim ben.
yasinm
Vosdost

Mesaj #16 gönderen yasinm » Cum Eki 21, 2005 4:44 pm

ankarada projeli döşeme sistemi var o şartlara uygun yaptırırsan alırsın abi nasımı dersin bellibir markası var belli yerlere montaj yapıyosun ve projeyi alıyosun zor olmuyor projeye uygun vaziyette taktırıyorsun ama takılan yerde lpg belgesi olmalıymış sonra muayne istasyonu gibi biryer var oradan sızdırmazlık raporu alıyosun sonra işletiyosun...oğuzhan tam bilgiyi b,iliyor oğuzhan bilgilendir arkadaşlarıııı...
oguzhan
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü

Mesaj #17 gönderen oguzhan » Cum Eki 21, 2005 8:46 pm

NT yazdı:Arkadaşlar geçen bizde Cabrioya taktırdık.Süper oldu bütün aparatları içeriye koydurduk.Dışarıda birşey belli olmuyor.Sistemde yağ ısıtmalı.Yalnız ustanın dediğine göre bu arabalara proje için bakanlık izin vermiyormuş.Alanlar var dedik mutlaka bir üçkağıdı vardır dedi.Sürekli bu işler için ankaraya gidiyormuş ama daha vosvos lar için hiçbir firma alamadı diyor.Benim kafam çok karıştı.Eger projeli taktıracak varsa iyiaraştırsın derim ben.

KORAY ABİİİİ SEN BENİ O USTAYLA TANIŞTIRSANA YAAA BEDEVİİİ NASIL OLURMUŞŞŞ GÖSTEREYİMMM USTACIĞIMA :cool: ...ŞİMDİ KONUYA GELELİMMM ARKADAŞLAR TÜPLE 7.AYA GİRDİM ARKADAŞLAR VE SON TAKSİTİ KASIMDA BİTİYOR...BEN HERŞEY DAHİL 950 YAPTIRDIM ARKADAŞLAR.750 TÜP (BEYİN OMEVEL GERİSİ ALDESA)+200DE EMNİYET+MUAYENE+TRAFİK =950 Lİ YANİİİ....250 VISA ÇEKTİMM GERİYE KALAN TUTARIDA 500 DE 5 BÖLDÜRDÜMMM ARKADAŞLARRR TÜPÜ BULANDAN ALLAH BİN KERE RAZIIII OLSUNNNNN...... :o :o
THE END
ercantopçu
Vosdost

satmak zorundayım yardım edin

Mesaj #18 gönderen ercantopçu » Prş Kas 03, 2005 2:52 pm

arkadaşlar hepinize selamlar, ben vosvos aşığıyım, ilk arabam 1974 big ti daha sonra işi büyütüp 1977 bus aldım, bu araca inanılmaz derecede masraf ettim, motoru ankarada sıfır yaptırdım, 1500 piston gömlek taktırdım, karbüratör memesini küçülttüm ve yakıtı azalttım, şehir içinde 7 litre benzin ile 100 km yapıyorum, aracım bakımlı ve güzel ama eşime beğendiremiyorum, bu nedenle satmayı düşünüyorum fiatını bilmiyorum, ben diyarbakırdayım, bana yardım ederseniz sevinirim
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #19 gönderen [ WOLF ] » Prş Kas 03, 2005 3:55 pm

Ercan bey bus arayan arkadaşımız olursa bilgi veririz.. Ama sizin de bir fiyat belirlemeniz lazım..
oguzhan

Mesaj #20 gönderen oguzhan » Prş Kas 03, 2005 4:26 pm

bi de fotoları gönderirseniz sevinirim

saygılar bahtsız bedevi
THE END

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir