LPG Yardım

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
yasinm
Vosdost

Mesaj #21 gönderen yasinm » Prş Kas 03, 2005 4:29 pm

burası lpg formu arkadaşlar!!!

tortoise
Vosdost

Mesaj #22 gönderen tortoise » Prş Kas 03, 2005 6:04 pm

bende lpg ile ilgili bi gelişme nein mi wwar die heweslendim... :D bakıyım dedim, bölede ii oluo ya süpriz oluoo ne çıkarsa bahtına konu altında :)
[ WOLF ]
Administrator
Administrator
Kan Grubu: A Rh -

Mesaj #23 gönderen [ WOLF ] » Cum Kas 04, 2005 3:20 am

yasinm yazdı:burası lpg formu arkadaşlar!!!

Güzell sonunda bu işi öğrendiniz helal sana yasin..
tortoise
Vosdost

Mesaj #24 gönderen tortoise » Cmt Kas 12, 2005 5:14 pm

ya izmitte omevel marka lpg yi proje dahil 850 ytl ye takıolarmış, fiyat nası uygunmudur sizce?
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #25 gönderen vosbik » Cmt Kas 12, 2005 11:59 pm

slm.eğer proje dahilse ve hemen veriyorlarsa bence fiyat normal.yani Ankara'da da hemen hemen aynı fiyat.
yasinm
Vosdost

Mesaj #26 gönderen yasinm » Pzr Kas 13, 2005 12:49 am

EWET BİZEDE OĞUZHAN SÖYLEMİŞTİ FİYAT HEMEN HEMEN BURADAKİNE YAKIN GÜZEL BENCE UYGUN MAKUL MARKASIDA GÜZEL PARÇALARIDA BULUNUYOR VE DOĞRU MONTAJ YAPILIRSA GÜZEL SONUÇLA KULLANABİLİRSİNİZ...
tortoise
Vosdost

Mesaj #27 gönderen tortoise » Pzr Kas 13, 2005 3:00 am

ya adamlar daha önce taktılar bi vosvosa çok memnundu kullanan, bide ii işçiliği warmış mamide önermişti, yarın fırsat bulursan bırakıcam vosvosu...
Stepneye koymayı düşünüorm tankıda sizce nasıl olsun_? arka koltuğun arkası daha iyi gibi aslında ama orda panzonatı yukarı kaldırmak gerekio, o yüsden stepne birinci tercihim ne dersiniz?
oguzhan
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü

Mesaj #28 gönderen oguzhan » Pzr Kas 13, 2005 4:16 pm

simit tamk derim başka bişey demem sonra dan işletecenn sıraaaa çok daha rahat edersin bi daha tank parası vermennn....bi de sana tavsiyem simit takarsan boş olan yerlere komple köpük silikonlarddann sıkkkk benden sölemesiiii
THE END
erme
Vosdost

Mesaj #29 gönderen erme » Pzr Kas 13, 2005 6:19 pm

ben de 50lik tank var motorun arkasında; beyin Voltran, gerisi Tartarini..450den biras daha aza mal oldu..Beynin nie Tartarini olmadigina gelince: once tartarini beyin taktik,10 km gittim diyafram patlatti araba calismadi bi daha,heralde defoluydu deik bi daha tartarini taktik,ayni sekilde yine diyafram patladi. Bunun uzerine Huseyin Usta hirs yapti;ben bole sey gormedim hayatimda; Voltran takalim,bi sorun cikarsa parasini ben vercem dedi.Boylece voltran takilmis oldu bi daha da onemli bi sorun cikmadi.(onemsiz olan sorun da su ki :yaz sonun da vosyle bodruma gittik 4 kisi..araba gazi bi tuhaf yiyodu.meger gaz ayarini yapan ufak bi sac parca varmis o egilmis onu deistirttim bodrumda,diger bi deyisle 20lik sikismis..sansima bulduum LPG ustasi daha once Vosa LPG takan biriymis:) )
Resim
erme
Vosdost

Mesaj #30 gönderen erme » Pzr Kas 13, 2005 6:21 pm

Bi de sıkıntım var benim hazır LPG olayı gundemdeyken..araba yokus asagi cok psikopat basmadikca 130u gormuyo:( ust limit 120 diyebilirim yani..kafayı yiyorum..dier LPGcilerin durumları nedir??yoksa bu gidisler arabaya chip mip bisiiler yaptırmam gerekcek :tiksinc:
Resim

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir