VOS DA LPG KULLANIMI ESNASINDA DİKKAT EDİLECEK KONULAR

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
buswagen
Vosdost

Mesaj #11 gönderen buswagen » Pzt Mar 17, 2008 12:14 am

ya valla bildiğin çiğ gaz tamam egzostan çıkan belli bi kımı yanmıştır yanık gaz kokusu gelir ekseri ama bu direk benzinlikten doldurduğun tarzdaki gibi kokuyo zaten tam bi gözden geçmesi lazım :) gaz dibe vurunca lpg ışığı 4 e çıkıyo gaz ful olunca kırmızı :)

serhat127774
Vosdost

Cvp: VOS DA LPG KULLANIMI ESNASINDA DİKKAT EDİLECEK KONULAR

Mesaj #12 gönderen serhat127774 » Sal Haz 24, 2008 9:20 am

Abi iyigünler. Ben İstanbul'dan Serhat Çapar. Çocukluğumdan beri hayalim olan vosvosumu aldım yavaş yavaş da toparlamaya başladım. Ancak ist.da lpg takacak kimse bulamıyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.
fatih-bukowski
Vosdost
Kan Grubu: A Rh +
Vosvosumun adı: leaf

Cvp: VOS DA LPG KULLANIMI ESNASINDA DİKKAT EDİLECEK KONULAR

Mesaj #13 gönderen fatih-bukowski » Cmt Haz 18, 2011 3:30 pm

gaz filtresi ne kadar zamanda bir değiştirilmeli dir acaba dostlar.km yada zaman??? :yıldız:

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir