BANA YARDIM CI OLUN LÜTFEN YOKSA VOSVOSUM YANACAAAK

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
vosmaster
2006 Bilgili Üye Ödülü
2006 Bilgili Üye Ödülü
Vosvosumun adı: PD

Mesaj #11 gönderen vosmaster » Çrş Şub 18, 2009 10:33 pm

Konu fazla dağılıyo galiba ilk önce karbüratörün üst kapağını çıkarıp benzin hortumunun geçtiği yerin tam altında şamandıra iğnesi var sorun ordandır ya pislik gelmiştir yada iğne bozulmuştur oraya bi baktır büyük ihtimal sorunun çözülecek kolay gelsin.

[img:399:198]http://img135.imageshack.us/img135/6382/gkhanmzatd3.jpg[/img]
blue-chip
Vosdost
Vosvosumun adı: blue-chip

Mesaj #12 gönderen blue-chip » Çrş Şub 18, 2009 10:41 pm

bu arada ben cam filtre konusunda emin değilim. kaliteli bir malzeme olursa plastiğin daha sağlıklı olacağını düşünüyorum. cam sonuçta sıcaklık değişimlerinde çatlama olasılığı olan bir malzeme.
ama benim fikrimi sorarsanız depo çıkışındaki filtreyi temiz tuttuğumuz müddetçe motor kısmına koymak gereksiz. eskiden rafineri teknolojileri bu kadar gelişmiş değilken pis benzin riskine karşı yapılmış. ancak artık tüm firmalar gerek benzin kalitesine gerekse depo temizliklerine çok özen gösteriyorlar.
en iyi çözüm benzini güvenilir bir istasyondan almak ve filtreden kurtulmak motor kompartımanında diye düşünüyorum.
---> MURAT YAVUZ <---

yapabileceğini düşünüyorsan, yapabilirsin;
yapamayacağını düşünüyorsan, haklısın!

Resim
Kullanıcı avatarı
24ertugrul
Vosdost
Vosvosumun adı: Pofuduk 35 VV 097

Mesaj #13 gönderen 24ertugrul » Prş Eki 29, 2009 9:38 am

vosbik yazdı:
gynozkan yazdı:Sanırım bu durumla moditörümüz en kısa zamanda ilgilenecek.. Büyük geçmiş olsun...

pardon gynozkan moditör ne demek?açıklarsanız sevinirim. :)

merhaba. arabanızın jantları güzelmiş.bende bu tarzda birşey yaptırmayı düşünüyorum. acaba kaç tl'ye yaptırabilirim. yanlış görmediysem mangels jantın üzerine kapak taktırılarak yapılıyor bu jant değil mi? teşekkürler.

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir