benzın değişimi

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
yasinm
Vosdost

Mesaj #31 gönderen yasinm » Cmt Eki 01, 2005 4:04 pm

su motoru oluyo 20yle gezersiniz :cool: gelin en iyisi lpg taktırın kurtulun kmde 100 bin yakın gezin durun...murat dermişim falan ne iş kardeş senidemi kaybettikkkk?

efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #32 gönderen efeeryurt » Cmt Eki 01, 2005 4:07 pm

yok tövbe valla lpg taktırmam ama bu benzin artışına da bi DUR!!!!! deme vakti geldiii
Resim
yasinm
Vosdost

Mesaj #33 gönderen yasinm » Cmt Eki 01, 2005 4:13 pm

niye bu lpg olayına karşı antipatin kardeş hiç anlamış değilim benzin çok pahalı nasıl yapacaksın herkes ya dizel alıyo artık yada lpgli araç yada çok düşük motorlu araba biz ne yapacaz 1600 motor benzin canavarlarıyla 20 milyonluk benzin alıyosun ibre kırmızıdan kalkmıyo bile benzine okadar para verceğine lpg al motor aşınır diye düşünüyosan arta kalan paranın bir kısmıyla motor bakımını yaptırırsın hiç bir kötülük yok zorluk yok ben 6 yıldır kullanıyorum lpg sistemini hiç bir sorun yaşamadım motorumdada öyle sorun flan olmadı bakımlarını yaptırıp bindim...
efeeryurt
Vosdost

Mesaj #34 gönderen efeeryurt » Cmt Eki 01, 2005 4:21 pm

yaa biliosun yasin benim babamı... adam orijnalin dışına çıkmıo... o yüzden de diorum ya bu headers işine de HYR der die.... yaa bide tabii babam kullansa güle oynaya kullanır vosu, benzin fln umrunda diilki adamın, onun arabasına nezmn binsem benzini full duruo.. ama öğrenci adamız biz yaa hangisine para yetiştircez... ara sıra annem kartını verio, öle full depo alıyorum... yoksa hep 10-15-20milyon arası değişioo
Resim
yasinm
Vosdost

Mesaj #35 gönderen yasinm » Cmt Eki 01, 2005 4:25 pm

anladım kardeş çok açık bir cevaptı bence sen babanın arabasından benzin çek ozman rahata erersin...ben sana ideal ölçülerde benzin çekme hortumu veryim birde bidon çek gitsin...
efeeryurt
Vosdost

Mesaj #36 gönderen efeeryurt » Cmt Eki 01, 2005 4:29 pm

ayak üstü benzinden tasarruf diye zehirlenmeyelim.... ama ayrı bi problem çıkıo şimdi, babamınki kurşunsuz.... bize süper lazım
Resim
yasinm
Vosdost

Mesaj #37 gönderen yasinm » Cmt Eki 01, 2005 4:31 pm

yok kardeş zehirlenmezsin şarjlı süpürgeyle çek ozman sende demokraside çare tükenmez ben öyle yapıyodum yani sende depoda süperle kurşunsuzu karıştır fark olmaz pek sanada çözüm beyendiremiyoruz be efe kardeşşşş...
efeeryurt
Vosdost

Mesaj #38 gönderen efeeryurt » Cmt Eki 01, 2005 4:33 pm

valla yasin bak bu çözümleri çok sevdim... yada olmadı gece senle çıkarız burda, her arabadan çekeriz benzin tamam.... helal kardeşim mutlu oldum şimdi bak :sirit:
Resim
yasinm
Vosdost

Mesaj #39 gönderen yasinm » Cmt Eki 01, 2005 4:36 pm

tabi olur kardeş şarjlı süpürgenin sesinede cama çıkarlar bizde yakalanırız haberlere çıkarız herkes araba soyar kuyumcu soyar banka falan soyar bizde benzin çalıyoruz ne yapalım altın gibi değerli deriz meşur ünlü flan oluruz kardeşşş...
efeeryurt
Vosdost

Mesaj #40 gönderen efeeryurt » Cmt Eki 01, 2005 4:45 pm

tamam ama yanımıza bide oğuzhan'ı almamız lazım.... o bizi kurtarır..
Resim

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir