yakıt sistemi yardımcı olabılırmısınız?

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
sduces
Vosdost
Vosvosumun adı: BONCUK

Mesaj #11 gönderen sduces » Sal Tem 29, 2008 10:46 am

tesekkur ederım saol varol

Serhat DUÇE
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #12 gönderen vosbik » Sal Tem 29, 2008 3:23 pm

slm.vosundan gelen benzin kokusu benzin boğazının depoya bağlandığı yerden büyük ihitmalle.ya da benzin depo kapağında bir sorun var.vos sola döndükçe benzini kapaktan taşırıyor.ya da boğazdaki hortum eskidiği için artık benzin sızıdrıyor ve bu kokuda sana ulaşıyor haliyle.

karbüratörün benzin taşırması olayı ile ilgili olarakta karbüratörün içinde iğneye benzeyen bir parça var.gaza basılınca oradn benzin o iğnedne fışkırıyor.o iğnenin ucunda bir sorun olabilir eğilmiş olması vb gibi.ona bakılması gerekir.vostan anlayan bir usta bu sorunu rahatlıkla çözer.karbüratörde sorun büyükse eğer en kötü ihtimalle sıfır bir karbüratör alarak sorunu çözebilirsiniz.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
Kullanıcı avatarı
sduces
Vosdost
Vosvosumun adı: BONCUK

Mesaj #13 gönderen sduces » Sal Tem 29, 2008 10:11 pm

vosbik kardes cok tesekkur ederım
en basta depo bolgesıne baktım.orada herhangı bır problem goremedım.
motor bolgesınde kacak oldugunu dusunuyorum.cunku orda suan ıcın herhangı bır problem yok dıyebılırım ama ılede olabır mı bılmem onu cunku o bolgede benzın kokusunun yanında yerde benzın akıntısıda var bulunuyordu.suan ıcın yakın takıpteyım.arastırmalarım devam etmektedır.
Serhat DUÇE
agusto
Vosdost
Vosvosumun adı: vosman

Mesaj #14 gönderen agusto » Pzr Ağu 24, 2008 11:53 am

sduces yazdı:ne dıyorsun 85 uzerıne cıkmıyorum ama su benzın kokusunu cozemıyorum ve ınanıyorumkı su benzın kokusunu cozersem benzın serfıyatımda ınanılmaz derece dusecek.cunku saroza gıderken ınanılmaz derece dusuk benzın sarfıyatı yaptı.koku cıktı bır anda benzın kaydım olustu.yoksa super bır benzın serfıyatım var bır ara hatta lpg mı benzınmı anketı bıle duzenleyıp lpg taktırmayı bıle dusundum fakat dun bu yolculuktan sonra fıkrımı degıstırdım.ama su benzın kokusunu cozemıyorum.bana yardımcı olun

butun ihtimalleri araştırmışsınız.halen koku geliyorsa benzin depo sunda bi çatlak olup sızıntı yapabileceğini düşündünüzmü?
Vosvosa biniyorum,arabamı çok seviyorum...!!!
kokocanbo
Vosdost

Mesaj #15 gönderen kokocanbo » Sal Ağu 10, 2010 11:26 am

vosvosun bakır borusunu nasıl deyiştire bilirim arka taraftan cıkan bakır uc şasenin içine girmiş hiç bi şekildede dısarı cıkaramıyorum içerden şasenin içine giren kapagıda açtım ordan müdahale ettim banamısın demiyor daha önceki sahibi nasıl yaptıysa şasenin içine giriyor plastik hortum tamda aralarda bi yerde bakır boruya baglı çözemedim yardımcı olursanız sevinirim.
merhaba

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir