SÜPERMAX yakıtta tasarruf

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
snn80
Vosdost

SÜPERMAX yakıtta tasarruf

Mesaj #1 gönderen snn80 » Sal Ağu 26, 2008 2:41 pm

süpermax diye bir cihaz varmış yakıtta %30 civarı tasarruf aağlıyormuş.
kullanan veya hakkında bilgisi olan var mı?
milliyet'in web sayfasında okudum.

SÜPERMAX, 5 DEPODA AMORTİ EDİYOR
Süpermax adlı cihazın distribütörlüğünü yapan şirketin Genel Müdürü Niyazi Küçükoğlu ise cihazı yaklaşık 9 yıldır sattığını ancak bu yıl yoğun talep aldığını anlattı.
Montaj dahil 100 YTL'ye satılan bu cihazın benzinin litresinin 3 YTL'ye yaklaştığı dönemde kendini kısa sürede amorti ettiğini belirten Küçükoğlu, en fazla 5 depo doldurmada cihazın parasının, yakıtta ortaya çıkan tasarrufla geri kazanıldığını bildirdi.
Küçükoğlu, yüzde 30'a varan oranlarda tasarruf sağlayan bu cihazın, hava kirliliğine de yol açmadığını ifade ederek, şunları anlattı:
''Cihaz, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'ndan onaylı. Çok sayıda makine mühendisinin testinden geçti. Birçok sürücü, kullandıktan sonra cihazın sağladığı faydayı bize gönderdiği mektupla anlatıyor. Bu cihaz evlerdeki tüp ve kat kaloriferlerinde de kullanılabiliyor. Bugün sadece benzinli araçların değil motorin ve LPG'li araçların sahipleri de yakıt tasarrufu için bu cihazdan tercih ediyor.''

tam metni okumak için
http://www.milliyet.com.tr/2005/08/21/son/soneko05.html

fikirlerinizi bekliyorum.

DrAmetBrown
Vosdost
Vosvosumun adı: Pamuk Prenses

Mesaj #2 gönderen DrAmetBrown » Sal Ağu 26, 2008 3:02 pm

hocam bunların tamamı yalan ve uydurma şeyler...lütfen bu tarz şeylere prim vermeyin. emin olun o kadar mucizevi olsa üreticiler milyonlarca dolar yatırım yapmak yerine bunları takar geçerdi....
ResimResimResim

Gördüğün gibi hep aynandayım.... Bu da demektir ki takipteyim dikkatli ol!!!!
Ahmet Akın ERYİĞİT & PAMUK PRENSES 35VV526
Smells Like a Volkswagen
agusto
Vosdost
Vosvosumun adı: vosman

Mesaj #3 gönderen agusto » Sal Ağu 26, 2008 4:53 pm

DrAmetBrown yazdı:hocam bunların tamamı yalan ve uydurma şeyler...lütfen bu tarz şeylere prim vermeyin. emin olun o kadar mucizevi olsa üreticiler milyonlarca dolar yatırım yapmak yerine bunları takar geçerdi....

+1
Vosvosa biniyorum,arabamı çok seviyorum...!!!
Kullanıcı avatarı
olympos
Vosdost

Mesaj #4 gönderen olympos » Sal Ağu 26, 2008 8:47 pm

bende inanmıyorum bu iş ole kolay bışı deyıl pek ınandırıcı gelmedı ama dene test et bıze de sonucunu sole sen ınandıysan
barış
deü hukuk fakültesi Resim
Kullanıcı avatarı
feris
Vosdost
Vosvosumun adı: dostum

Mesaj #5 gönderen feris » Cum Şub 13, 2009 5:17 pm

hakikaten boş ve faydasız bir icat. yüzde on ve yüzde otuz arası tasarruf diyor. yani gerçek şu sadece yüzde on belki fayda sağlar. bu yüzde onluk farkı zaten sürüş tarzınızla sağlıyabilirsiniz. aldamayın, itibar etmeyin efenim
Kullanıcı avatarı
olympos
Vosdost

Mesaj #6 gönderen olympos » Cum Şub 13, 2009 8:27 pm

ee deneyen yok mu
barış
murathan
Vosdost
Vosvosumun adı: omar

Mesaj #7 gönderen murathan » Prş Haz 04, 2009 9:05 am

ben denemiştim aracımda hiçbir değişim olmadı zaten
%30 tasarruf sağlasa atikerin kurtlar vadisi sponsorluğuda anında biterdi yakıtı fazla kafaya takmamak lazım benzini koyup gezmek lazım ben yakıt tasarrufunu sağlamak için sadece hafta sonları biniyorum ve fazla yakıt harcamıyorum arasıra toplu taşıma araçlarınada binmek lazım arkadaşlar herkese iyi sürüşler :)
murathan yıldırımkaya
Kullanıcı avatarı
olympos
Vosdost

Mesaj #8 gönderen olympos » Prş Haz 04, 2009 8:53 pm

toplu toplu nereye kadar gıdıcen 1 saat suruyo okul arabayla 15 dk gerçı aarabayla haftada 1 gıtmıyorum ama ne yaparsın araba pederın
barış

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir