BENZİN GÖSTERGESİ

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
Kullanıcı avatarı
HÖR(BEY)
Vosdost

BENZİN GÖSTERGESİ

Mesaj #1 gönderen HÖR(BEY) » Cmt Eki 08, 2005 11:20 am

ÇOĞU ARKADAŞ LPG SİSTEMİNE GEÇMİŞ DURUMDA
FAKAT BENİM VE BENİM GİBİ HALEN BENZİNLE ÇALIŞTIRAN ARKADAŞLAR OLACAĞINI RÜŞÜNEREK BU BENZİN GÖSTERGESİ
:2222: R HARFİNDE İKEN KIRMIZI ŞERİT İÇİNDE SON ÇİZGİYE GELDİĞİNDE ARABA ORTALAMA KAÇ KM DAHA GİDER
NEDEN SORUYORUM DERSENİZ BENİM GÖSTERGE ALABİLDİĞİNE SOL DAN BİR GELİYOR EN AZ 15-20 SANİYE GÖSTERGEMİ BOZUK YOKSA BANZİNMİ VAR ARABADA

oguzhan
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü
2006 Bakımlı Vosvos Ödülü

Mesaj #2 gönderen oguzhan » Cmt Eki 08, 2005 11:47 am

VALLA BU BU VOSDAN VOSA DEĞİŞİYOR :40000: ...BENİM VOSDA KIRMIZI ÇİZGİNİN ÜSTÜNE GELDİĞİNDE YAKLAŞIK 20 KM FELAN GİDİYODU :sirit: ..EN GÜZEL ÇARE NE BİLİYON MUUU YANINA 2,5 LT Bİ BİDON ALACAN DOLDURACAN BİDONU YA ALLAH DEVAM EDECEN TEK ÇARE BUU :ayyas:
THE END
efeeryurt
Vosdost
Vosvosumun adı: Tospacan

Mesaj #3 gönderen efeeryurt » Cmt Eki 08, 2005 12:45 pm

valla ben benzinli kullanıorum... gösterge kırmızıya geldiğinde gidip benzin alıorum.. çnk 1kere benzinim bitmişti ondan sora kırmızının nerede durduğunda benzin bitio die anlamıorum.. gerçi sağlam çalışıo bnm göstergeler ama yinede kırmızıya gelince ben gidip benzin alıoruum
Resim
yasinm
Vosdost

Mesaj #4 gönderen yasinm » Cmt Eki 08, 2005 3:09 pm

bencede oğuzhana katılıyorum değişir abi her vosa göre farklı olur...
vosbik
Administrator
Administrator

Mesaj #5 gönderen vosbik » Cmt Eki 08, 2005 9:30 pm

slm.katılıyorum her vosa göre değişir.en iyi öğrenmemnin yolu yanına oğuzhan'ın da dediği gibi biraz benzin almak ve nerede bittiğini gözlemlemek.en azından fikrin olur.
Resim

VOSUM SATILIKTIR.(İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZEL MSJ ATSIN LÜTFEN)
MAGGIE
2006 En Şirin Vosvos Ödülü
2006 En Şirin Vosvos Ödülü

Mesaj #6 gönderen MAGGIE » Cmt Eki 08, 2005 9:41 pm

benımkı r den sora eskıden 10 km gıdıyodu son denemem de 5 km oldugunu farkettım :D :oops: :oops: sonuc babam kılometre telını degıstırırken kılometre saatının egımıyle yada samandıranın ayarıyla mı oynamıs artık r ye gelınce almam gerekıo :evil:
buna gore bence her wosun deısır hatta aynı wosta bıle zaman zaman degısır :D :D
Resim

http://www.med-lis.com

medlis medical / TURKİYE
superbeetle

Mesaj #7 gönderen superbeetle » Pzr Eki 09, 2005 11:13 am

göstergeyle benimde başım dertte sizinki yine kırmızıda bitiyo benimki en alt beyaz çizgide bitiyor ne yaptıysam düzelmedi ibre takılıyor sanki
Kullanıcı avatarı
HÖR(BEY)
Vosdost

Mesaj #8 gönderen HÖR(BEY) » Pzt Eki 10, 2005 9:15 am

İyi fikir bidonla benzin denicem
Kim TÜRK kim Yabancı anlamıyorumki Herkez Türkçe Konuşuyo

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir