lpg istanbulda nerde takılır

Bu bölümde yakıt ile ilgili sıkıntılar , voosumuzu daha ekonomik şekilde kullanmanın yolları, alternatif yakıt sistemleri yer alacaktır..
Forum kuralları
Vosvosturk forumlarının amacı,
Vosvos konusunda bilgisi olanların bilgilerini paylaşması, bilmeyenlerin ise birşeyler öğrenmesidir.
Bu bağlamda, bilgi paylaşımını esas alan forumlarımızda insanların birbirine hakaret etmesi, karşılıklı birbirine söyleyemeyeceklerini klavyeyi ve vosvosturk'u araç edinerek yapmaları kabul edilemez bir durum olması sebebiyle, hakaret içeren her türlü mesaj ve konu silinecek, ilgilisine önce uyarı verilecek daha sonrasında vosvosturk'ten uzaklaştırılacaktır.
Tüm üyelerimize duyurulur.
Vosvosturk Yönetimi

Forum kuralları : duyuru/forum-kurallarini-okuyunuz-t3.html
deoper
Vosdost
Kan Grubu: AB Rh -
Vosvosumun adı: BöcükMobil

Mesaj #11 gönderen deoper » Prş Ağu 27, 2009 10:13 am

benim de bildigim kadarıyla ruhsata işlenmiyor. ama ruhsata işlenmiyor oluşu muayeneden geçemiyceksin anlamına gelmiyor. Ruhsata işli olmadığı halde muayeneden geçen birçok arkadaşımız olmuş

Resim
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör
Kan Grubu: 0 Rh +
Vosvosumun adı: TUHSİ

Mesaj #12 gönderen gürhan » Prş Ağu 27, 2009 10:26 am

hadi ordan yırttik..trafik çevirince ne olacak..geçen gün bizim bir arkadaş..aracına sonradan koyduğu koltuklar işli olmadığı için minibüsünü bağlatıyordu az kalsın...ceza + sök aracı tekrar götür..bir dünya uğraştı..

sonuç pek iç açıcı değil herhalde bu lpg konusunda..
deoper
Vosdost

Mesaj #13 gönderen deoper » Prş Ağu 27, 2009 10:33 am

istanbulda bu sekilde vosvosların neredyese yarısından çoğu lpg kullanmaktadır. Lpg tankını stepnenin altına gizliyorlar. Bagaj açıldıgında lpg tankı felan gozukmuyor. Dışarıdan bakan birinin anlaması mumkun olmuyor. Zaten dikkat ettinizmi bilmiyorum ama vosvosları polisler cevirmez. Neden bilmiyorum ama vosvos kullanmaya basladıgımdan beri bir tane cevirme noktasında bile durdurulmadım duran vosvos da gormedim.
Resim
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör

Mesaj #14 gönderen gürhan » Prş Ağu 27, 2009 11:16 am

evet sevindirici bir haber...muayenedende geçiyorsa süper..bilgiler için teşekkür..
Kullanıcı avatarı
blue_face
VosvosTÜRK LPG Uzmanı
VosvosTÜRK LPG Uzmanı

Mesaj #15 gönderen blue_face » Prş Ağu 27, 2009 4:56 pm

araça lpg taktırdığıktan sonra araca serum dıye bır olay yaptırmanıza hıç gerek yok cunku aradad sırada benzınle calıstırdıgınız zaman gereklı yağlamayı yapacaktır....
BluE_FirE ****vosvosturk büyük bi aileeee****

[email protected]
0506.390.61.63
0535.283.59.04
0542.215.32.27
0312.623.32.25
Kullanıcı avatarı
gürhan
Moderatör
Moderatör

Mesaj #16 gönderen gürhan » Prş Ağu 27, 2009 5:34 pm

bizde eskiden 2001 mod.fabrika çıkışı lpg li bir kartal vardı..kontak açtığınızda benzinle çalışırdı.araç 3000 deviri geçtiği anda lpg ye geçerdi..şimdiki sistemler belki öyledirler..
deoper
Vosdost

Mesaj #17 gönderen deoper » Prş Ağu 27, 2009 11:13 pm

evet aynı sistemi bende duydum.. işte o sistemler pahalıya geliyorsa belki serum bunun ucuz yoludur. 40lira fiatı var. Serum oldugundada içimizde en azından "acaba en son ne zaman benzinle çalıştırmıştım" felan gibi, ya da "arada bir benzinle çalıştırmam lazım" gibi bir sorumluluk kalmıyacak..
Resim
mücver
Vosdost

Mesaj #18 gönderen mücver » Pzr Mar 14, 2010 3:17 pm

arkadaşlar bu ali ustanın telefonunu verebilir misiniz?

“Yakıt + Performans + Tasarruf” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir